Komentari 55

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    beba07
    Imam četvero djece: dvoje "velikih" i dvoje malih. Ovi mali u 1. i 2. osnovne, a veliki 4. srednje i 1. godina faksa. Znači, "jednim udarcem pet muha", jer bi knjiga i meni jako dobro došla obzirom da ću početi …prikaži još!
  • Default avatar -
    toja
    Mom 13- godišnjem hiperaktivcu koji se teško koncentrira na učenje , mentalna mapa bila bi od velike pomoći ,a i ja ne bi morala 3 sata sjediti s njim i pomagati mu u učenju nego bi imali više vremena za košarku i igru.
  • Avatar Chihuahua
    Chihuahua
    Želim svoju djecu zainteresirati za rad te ih potaknuti na razmišljanje i usaditi im radne navike na zabavan i duhovit način, kroz igru. Djeca svašta moraju u školi znati, nisu za sva područja jednako zainteresirani pa im treba poticaj, svaka …prikaži još!
  • Default avatar -
    djdusper
    Moj sin ce slijedece godine krenuti u prvi razred ali ima govorne poteskoce zbog mucanja i idemo dva puta tjedno na vjezbe kod logopeda ali mama ne bi bila mama da ne brine kako ce mu biti kad krene u …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Ove bi knjige jako dobro došle mom susjedu prvašiću
  • Default avatar -
    petrita
    Brat mi kreće u treći razred i još je uvijek jako zaigran. Učenje mu nije jača strana. Mentalna mapa bi mu olakšala učenje. Bilo bi mu zanimljivije.
  • Default avatar -
    malilosinj
    knjige su za pet da ih svaka kuća mora imati u svojoj zbirci.-
  • Default avatar -
    zara07
    ukratko super bi bilo da ih dobijem jer mi je upravo to za moga đaka potrebno..... : ) peti razred, uči na silu, dugo i zamorno za cijelu obitelj, imam osjećaj da cijeli dan samo rastežemo njegove školske obaveze...
  • Default avatar -
    stankica
    Voljela bih ovu knjigu za vježbanje snage svoga uma za muža koji je pred godinu dana imao moždani i sad mora ispočetka raditi na svome pamćenju i koncentraciji
  • Default avatar -
    stanli
    Ova nagrada bi bila prava stvar kako za moje klince, tako i za mene. Držim si palčeve.
  • Default avatar -
    obrad
    Prelaskom iz četvrtog u peti razred moje dijete se nije moglo snaći u učenju pa je iz odličnog učenika jedva završila razred i to sa popravcima , uz instrukcije. Izgubila je volju za učenjem jer nije znala od kuda da …prikaži još!
  • Default avatar -
    chelsea
    Voljela bi osvojiti mentalnu mapu koju bi poklonila mlađoj sestri koja ide u treći razred osnovne i još je previše zaigrana te ima problema s koncentracijom i fokusiranjem na školske obaveze.Baš iz tog razloga smatram da bi joj ovo jako …prikaži još!
  • Avatar mirelamatusin
    mirelamatusin
    Željela bih dobiti mentalnu mapu za klince za svoga sina koji je krenuo u školu.Ima 7 godina,veoma je pametan i emotivan,ali je (na žalost) i jako sramežljiv i nesiguran u sebe zbog svojeg izgleda.On je puno viši,ali i teži od …prikaži još!
  • Avatar nektarina
    nektarina
    nemam djece i neznam kome bih te knjige poklonila jer je izbor težak,tako da bi ja to za sebe lijepo uzela i vježbala svoj um :)),jer mozgu nikad dosta čitanja i učenja :) koliko god da imaš godina.
  • Default avatar -
    maurob
    Crteži,šale i pitalice dio su naše svakodnevnice... Iskoristila bih mentalne mape za klince da ono malo vremena svako popodne sa svojom dječicom provedem čim kvalitetnije.
  • Default avatar -
    snowwhite
    Kažu da djeca najlakše uče i najbolje pamte,pa zašto onda ne bi poklonili jednu knjigu i nama pa da savladamo još i umijeće poboljšanja koncentracije :-)) A mama bi u igri s njima poboljšala i svoje sposobnosti,koje će uskoro zahrđat :-))
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    meni bi koristile zato što volim čitat što više knjiga pa bih tako i ovu voljela,a i da čuvam za buduće generacije,nikad se nezna kad će zatrebat,a i nema ništa loše u tome da si mozak malo razbudim ;)
  • Default avatar -
    Shema
    Moje dijete ima 5,5 godina i voli učiti nove stvari, ali jako teško zadrži pažnju na nekoj stvari, brzo joj dosadi i zato se bojim kad će krenuti u školu da ćemo imati problema. Voljela bih probati ove mentalne mape …prikaži još!
  • Default avatar -
    korason
    želim mentalne mape za klince jer.... imam djecaka koji krece u skolu, a dijagnosticiran mu je nedostatak pažnje i koncentracije... ja mu svim srcem želim pomoći da prevlada te poteškoće, pa me sva dostupna literatura o tom poremećaju, kao i …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Odmah sam krenula da vidim što je to mentalna mapa ... i piše; "Mentalna mapa je vizualno sredstvo koje nam prikazuje kako mozak razmišlja..." E ovaj dio gdje piše da je vizualno sredstvo mi se jako sviđa ... i pošto …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.