Komentari 36

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ivona1504
    Nikada u životu nisam ništa od nikola dobila, sve sam morala postići sama, od nikoga podrške, od nikoga pomoći, u bilo čemu. Umorna sam od takvog životu. Ovako nešto značilo bi mi najviše na svijetu. A konačno bih se riješila …prikaži još!
  • Avatar ela_www123
    ela_www123
    Heloou, kako genijalno zvuči ta kapsula!! Od srca bi je htjela probat i vidjet dali to stvarno tako djeluje:)) Svakako nešto takvo bi mi dobro došlo;)) Yeah:)
  • Avatar ksenchipoison
    ksenchipoison
    želim oblikovati struk i trbuh. a zašto? kažu da će za koji dan smak svijeta, pa da i ja bar jednom prije toga zabljesnem :)
  • Default avatar -
    catz30
    …Ali evo ti početnih problema Prvi brežuljak i već je drugačija tema Srce se čuje, koljena klecaju jače nego prije A sa čela se kapljica za kapljicom znoja lije Nisam ja ni mislila da bu išlo ko po loju Obzirom …prikaži još!
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    Jako, jako, jako želim vježbati u Petite Amie centru! Zašto baš ja? Zato što znam da su ovakvi programi uspješni i zato što zbog zdravstvenih problema sa kralježnicom podhitno moram ojačati i „istopiti“ 10 kilograma viška koji su mi se …prikaži još!
  • Default avatar -
    MissW
    :) predivno
  • Default avatar -
    TinaNavy
    Trbuhu su mome prošli dani slave, naslagica masnih ima preko glave!Celuliti moji ne znam im ni broja, a nađe se tu i strijica koja! Eto tako stojim ovih zimskih dana, sreća sad je moja što sam zabundana pa ne vide …prikaži još!
  • Default avatar -
    mateja006
    Često vježbam svoj trbuščić, ali tu je uvijek barem jedan šlaufčić. Moje noge kao narančina kora, to se mora riješiti do mora. Guzu mi krase duge strije, prijateljice kažu: u kreme bi trebale nestati što prije. Kad bi tretmani koštali …prikaži još!
  • Avatar Maya83
    Maya83
    Imam samo 29 godina, curicu od 7godina i odtad muku mučim s kilogramima... Ove godine imala tesku rastavu, i odlucila sam okrenuti novi list u životu i napokon smršaviti i izgledati bezprekorno ko i prije :)
  • Default avatar -
    MamaSBC
    Otkad znam za sebe, muku mučim s kilogramima. No sada je brojka premašila i tri znamenke, tj. vrlo visokih 115kg. Muž me voli i veliku ali mi sve češće prigovara da moram na dijetu, jer sam ugrozila i svoje zdravlje. …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    evo da se pohvalim -već duže vrijeme sam sretni,presretni nepušač i riješila sam se jedne od najodurnijih ovisnosti suvremenog društva.Taj oduran smrad u kosi i koži prestao me je pratiti u životu ali su mi zato došla 3 kilograma viška …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines668
    Ja, srećom, nemam ovakvih problema pa osobno ne bih sudjelovala u nagradnoj igri nego dala podršku svima koji se bore protiv kilograma - samo ne odustajte! I ja imam susjedu koja ima troznamenkasti broj kilograma i znam da bi joj …prikaži još!
  • Default avatar -
    BIBAP
    Na svome tijelu želim poboljšati sve pomalo, ne puno, jer baš mi je potrebna "polugeneralka". E sad kad bi bilo sreće ... bila bih presretna.
  • Default avatar -
    Deacid
    Prvo napominjem da sam jako mlada, skoro pa 20 godina. Cijeli život sam punija te sam zbog nesreće u obitelji nesvjesno promjenila prehranu. U dvije i pol godine smršavila sam 12 kilograma bez ikakve dijete, samo zato jer sam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Zdravo se hranim i treniram ali i dalje je moje tijelo pomalo gnjilo ako me shvaćate. Nema tonus, ne volim ga baš gledati ako ne moram zbog celulita. Eto, nismo si frendovi. Možda bi mi salon Petite ami (op.Prijateljica) mogao …prikaži još!
  • Default avatar -
    majalajos
    Rodila sam dvoje djece...imam 20 kg viška.Trudim se paziti što jedem i vježbati ali ide sporooooooo i imam vrlo malo vremena za sebe...to je sve !!
  • Default avatar -
    majalajos
    želim se utegnuti,istopiti salo na trbuhu te bedrima da se osjećam bolje,zdravije i uostalom privlačnije.....u braku sam 6 godina i ušli smo u sedmu-kažu da je ta najkritičnija pa .....moram poduzeti sve što je u mojoj moći da izgledam najbolje …prikaži još!
  • Avatar maja_m
    maja_m
    Već 3 godine mučim se sa dijetama i pokušavanjem vježbanja... i uspjela sam nešto kila skinuti ali to još nije dovoljno, a zbog mlohavosti i celulita se ne mogu ni pogledati u ogledalo ili bezbrižno prošetati plažom i zato mislim …prikaži još!
  • Avatar maja_m
    maja_m
    Već 3 godine mučim se sa dijetama i pokušavanjem vježbanja... i uspjela sam nešto kila skinuti ali to još nije dovoljno, a zbog mlohavosti i celulita se ne mogu ni pogledati u ogledalo ili bezbrižno prošetati plažom i zato mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    cracker811
    Sve do šestog razreda osnovne škole sam bila bucko koji na satu tjelesnog jedva otrči krug, napravi ponešto za prolaznu ocjenu i onda neka me puste svi na miru do kraju sata. U sedmom sam naglo izrasla i počela se …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.