Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    Ok,ne kužim,di je u tom citatu psovka???
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Bucmasti dobrovoljci mozemo se dopisivati i davati si međusobnu podrsku. Ovo je moj mail: sibilacs@gmail.com Pisite! "U meni vrišti jedna mršava ženskica koja hoće izaći. Obično je mogu ušutkati keksima." -Autorica nepoznata
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Psovku sam izbrisala, zato je ne vidiš.
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    aaaaaaaaaaaaaaaaa :)))
  • Avatar jaaaaaaaa
    jaaaaaaaa
    Mislim da ne postoji dijeta kojom se kg nikada ne vracaju. Ako posle bilo koje dijete nastavimo sa prejedanjem, normalno da ce se sve vratiti. Ako neko zeli da odrzi zeljenu kilazu mora non stop da se trudi, pazi na ishranu i vezba.
  • Default avatar -
    SilkyCoco
    Ako se netko zdravo hrani, to ne znači da jede manje nego što bi trebao da smršavi. Što znači zdrava prehrana? Ja mogu pojesti 2 kile naranči i reći, super, kak se ja zdravo hranim i jedem puno voća, ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    DonaldSikert
    Ona hrana u kojoj ima previše soli ili šećera nije zdrava.Jaja (žumanjak) je pun kolesterola stoga na 3 jaja pojedite samo jedan žumanjak. Pržena hrana sama po sebi nije zdrava no i ona se mora konzumirati. Ako se želite zdravo …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Sibila, znam da svojom porukom nisi htjela nikog uvrijediti niti išta loše, i da se u ovom slučaju radi o stihu neke druge nepoznate osobe, ali moje malo pravilo je da izbjegavamo psovke u bilo kojem obliku. Nadam se …prikaži još!
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Ispričavam se svim čotaocima na navedenom citatu nepoznate autorice.
  • Default avatar -
    Lehpica
    Dragi moji! Citajuci vase komentare vidim da je svima lako davati savjete kako lako smrsaviti a da se kile ne vrate.. To su sve lazi i zabluda.. Dva puta sam skinula 40 kg u rasponu od 8 mj..prvi puta prije …prikaži još!
  • Default avatar -
    betterbee
    Preporučujem žlicicu mljevenog lana na dan za i održavanje težine i ubrzavanje metabolizma...i za jos puno pozitivnih učinaka :)..da ne pišem cijele eseje o tome, prosurfajte internetom, ima par savjeta o uporabi i dobrih ideja kako ga konzumiati...i jeftinije je …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.