Komentari 27

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    FIONA06
    i ja se upravo prijavila! pozdrav svima
  • Default avatar -
    snjeska83
    sad samo cekamoooooo da nas zovu ak nazovuu ;)
  • Avatar ina08021989
    ina08021989
    Čekat ću sa smiješkom na licu da me odaberu....:)
  • Avatar ina08021989
    ina08021989
    snjaška83 imam oko 10 kg viška....:(
  • Default avatar -
    snjeska83
    nista ina cekamo da vidimo dal ce nas uopce i zvat. vise me brine da nemam dovoljno viska da me pozovu.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    U petak je bila uža selekcija kandidatkinja, a nakon razgovora smo odabrali dvije. U projektu mršavljenja uz Modifast sudjelovat će Katarina Jurica i Katarina Blažeković. Ostalima želim više sreće drugi put. Kandidatkinje ćeš moći pratiti i bodriti na portalu :)
  • Avatar ina08021989
    ina08021989
    Snjeska83,da tako i ja mislim da nemam dovoljno viška hehe,a i od ovog mog viška me glava boli....nema veze možda će nas izabrati koji drugi put iako se ja nadam da ću kile prije skinuti....:)
  • Default avatar -
    Clara25
    čestitam curama koje su odabrane i sigurno ću pratiti njihov napredak, nadam se da će biti još ovakvih prilika :)
  • Default avatar -
    ribicaX
    a žiri je bio jači.. jedino nutricionist djeluje normalan!
  • Default avatar -
    snjeska83
    zavidim curama, ha cujte oni trebaju deblje curke na kojima ce se vidjet bolje, ja to shvacam, al i mi imamo svoje kile i nama su nase kile uzasno velike. ja bum pratila sigurno kak ide ;). ribica a kaj je bilo
  • Default avatar -
    snjeska83
    daj primjere da vidim tu inteligenciju ;) tko zna kaj su trazili, mene ziher nisu hihi
  • Default avatar -
    ribicaX
    pa evo npr. 1.jel misliš da je tvoj problem što imaš teške kosti? meni je to pitanje provala stolječa,drito ko da te sprdaju..
  • Default avatar -
    tinatom109
    Bilo bi lijepo da jednom izaberu nekog tko ima 5kg viška. To je umijeće skinuti. Većina onih koje imaju 10+ kg viška samo da izbaci ugljikohidrate i jelo poslije 18h bi se prepolovila.
  • Avatar tate
    tate
    evo i ja! :) prvi korak napravljen..... držite mi fige, želim i vama uspjeh ;)
  • Default avatar -
    snjeska83
    cujte sve je lakse kad je netko uz vas kao potpora, tak ko god da ovo dobije ima da iskoristi to do krajnjih mogucnosti jer nas ce se prijavit prek 200 a sam 2 primaju. zato curke koje dobite ima …prikaži još!
  • Avatar traviata
    traviata
    Prijavila sam se i ja te samo molim Boga da me izaberu.........
  • Default avatar -
    snjeska83
    traviata tebe stalno vidjam ahahaha,nikak da nas dve dobijemo ha ;)
  • Default avatar -
    ivanika
    Zagreb Zagreb opet ništa !
  • Default avatar -
    snjeska83
    ja se prijavila i zaista bi mi odlicno doslo i sjelo i znam da bi kile isle jos brze doljeeeee
  • Avatar BlackGirl55
    BlackGirl55
    modifast...je super izgubila sam sa njim dosta kg...al nazalost jako je skup :-( sretno onima koje izaberu :-)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.