Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Petrinjo
    Kad ce objavit tko je dobio program?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, imena kandidatkinja objavit ćemo do kraja slijedećeg tjedna. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    Helenica20
    Znači li to da kandidatkinje mogu biti samo iz Zagreba? smislite nešto u čemu možemo svi sudjelovati iz bilo kojeg dijela Hrvatske. To nije uredu.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Helenica20, organizator ovog projekta je Nupo koji je postavio pravila, ali prati i dalje Zdravu Kravu jer ćemo se u sljedećim sezonama mršavljenja truditi pokriti i druge gradove. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    tigrica35
    Ja sam upravo s Nupom skinula prvih 10 kg, i sad krecem u borbu sa ostatkom. Ako tko želi podrsku ili savjet, tu sam! Ivana
  • Default avatar -
    vanja4
    Ja živim u blizini Zagreba,prvo mjesto iza table ZAGREB. znači li to da se ni ja ne mogu prijaviti ili će te progledati kroz prste tih 10ak metara.
  • Default avatar -
    smokvica
    opet samo zagreb :( helenica slažem se s tobom...sigurna sam da če kravica nešto i za nas izmusti..
  • Default avatar -
    snowwhite
    ja sam iz grada pored zagreba i mogu doć kad god treba,na vama je samo da me odaberete i usrećite mene i moje zdravlje <3
  • Default avatar -
    Coffe
    Upravo sam se prijavila za akciju "Nupo-hrana sa zadatkom" u nadi da će prevagnuti potreba i želja za Nupo proizvodima i mršavljenjem, a ne lokacija. Lijep pozdrav.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.