Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nina0407
    Sve to organski uzgojeno je vrlo upitno ali opet nije loše znati porijeklo namirnica.Kod gospođe Rocco je najprije i najviše pozitivno djelovala činjenica da je počela razmišljati i brinuti se o sebi.Ne znači nužno da i drugima odgovara ta ista …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jadran
    Molio bih nekog da mi objasni za što je najbolje koristiti blender a za što sokovnik ?
  • Default avatar -
    angel1983
    Blender koristiš za smoothije, frape, krem juhice i sl., a sokovnik za cijeđenje voćnih i povrtnih sokova. Npr. jabuku u blenderu uz dodatak neke tekućine možeš usitniti/izmiksati u kašicu, frape i sl., a kad ju cijediš u sokovniku, onda dobiješ …prikaži još!
  • Default avatar -
    inan
    gdje se kupuje ulje konoplje?
  • Default avatar -
    Clara25
    Ja sam našla jednu stranicu preko koje se može naručiti, al ne znam dal se može i u nekoj trgovini? :-/
  • Default avatar -
    TIAGITA
    evo ja sam našla gdje se može kupiti superhrana u Hrvatskoj. U Zadru postoji trgovina zdrave hrane, zove se Bio svijet i neki dan su dobili sirovu hranu, i rekli su mi da su postali zastupnici za hrvatsku za Planet …prikaži još!
  • Default avatar -
    DOME22
    U Splitu sam danas kupio Acai i Macu.Trgovina Zdravi Bili.
  • Default avatar -
    maraja
    Victoria Boutenko i njezine dvije knjige "Zeleno za zdravlje" i "12 koraka do sirove prehrane" su dvije stvarno revolucionarne knjige koje bi svatko trebao imati u kućnoj biblioteci. Sa ovom ishranom treba biti strpljiv i postepeno uvoditi što više sirovog …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.