Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Nikol984
    Oduševljena sam ovim zdravim receptom! Napokon da nema bijelog brašna, bijelog šećera i margarina koji se trpaju u svaku slasticu. Definitivno radim ove raffaello kuglice. Hvala autorici! :)
  • Default avatar -
    hela2212
    Hvala draga Nikol nadam se da češ uživati, moji ukućani ih obožavaju posjeti i moj blog zdravoislasno gdje ti nudim još zdravih recepata
  • Default avatar -
    Pandora2312
    Gdje se može nabaviti dehirdrirani kokos, vanilija u prahu i kokosovo jestivo ulje? Hvala :)
  • Default avatar -
    Pandora2312
    Gdje se može nabaviti dehirdrirani kokos, vanilija u prahu i kokosovo jestivo ulje? Hvala :)
  • Default avatar -
    atavedulcis
    ove kuglice sam imala priliku osobno isprobati i potvrđujem da su izvrsne
  • Default avatar -
    hela2212
    Hvala dulcis drago mi je što su ti se svidjele.Pandora ekstra djev.kokosovo ulje imate kupiti u svim trgovinama zdrave hrane, bio bi dučanima, moj bio, garden, bio svijet pa i u ljekarnama i spec.ljekarnama. kokos možete isto kupiti u trgovinama …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.