Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MARANTA
    prekrasno
  • Default avatar -
    markic
    Super članak:)
  • Default avatar -
    buba27
    prekrasno, istinito, hvala na prekrasnim porukama....
  • Avatar su777
    su777
    neprocjenjivo:-)
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    predivan članak, hvala na njemu. prošli tjedan sam bila u Zagrebu samo da uživam u bijelom pokrivaču, uz zaranjanje u blagdansku atmosferu koje zbog ukrasa, adventskog šatora i raznih štandova u našem glavnom gradu ne fali. tog sam dana s …prikaži još!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Snijeg pokrije svu prljavstinu koja nastane od ljudske ruke!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Prekrasan članak gospođo Jadranka!Potpuno se slažem s Vama,snijeg,ta predivna bjelina i tišina donose mir,nekakvu svečanost,spokoj.Obožavam gledati pahulje dok padaju,onako tiho,nježno se polažu na zemlju i slažu bijeli pokrivač. A također mislim da slučajnost ne postoji već sve što se dagađa …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.