Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tajak67
    ova preporuka je u mnogo cemu oprecna onoj koja je meni prepisana na hitnoj prosle godine kad sam imala napad zucih kamenaca i koje sma se striktno morala drzati mjesec dana pred operaciju kao i jos tri mjeseca poslje operacije. …prikaži još!
  • Default avatar -
    krumpirovazlatica
    Meni su također preporučili potpuno drugačiju prehranu nego što je ovdje navedeno u ovom članku,dakle potpuno isto kao i kod tajak67. Prije svega "friško" sam operirala žuć i ne bi to nikom preporučila osim ako baš mora.Radije bi potražila nekakav …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pozdrav!Zanimljiv i veoma poučan članak!Prije nekog vremena danima me boljelo s desne strane ispod rebara i bol se širila prema leđima i negdje u predjelu ispod desnog pleća tako da mislim da je to bila žučna bol.Nisam išla liječnici zbog …prikaži još!
  • Default avatar -
    mia82
    Veki, a da se konzultiraš s nutricionistom? Prijateljica je imala sličan problem, i napravili su joj nekakav plan prehrane i bilo joj je bolje. Svašta nešto su je tamo pitali i ispunila je neki upitnik. sRETNO
    • Default avatar -
      vekigracanin@gmail.com
      Hvala na savjetu. Prvo bi se savjetovala sa dr.opće prakse. Pa da vidim,šta bi rekla na to. Nikako da odem sve si mislim proči će to smirit če se s vremenom,ali ništa morat ću poduzet nešto.
  • Default avatar -
    vekigracanin@gmail.com
    Pozdrav! Operirala sam žuć prije 4. god. Bila sam na žućnoj dijeti 6mj nakon operacije. Još za vrijeme dijete su počeli problemi ili bolje rečeno tegobe: grčevi bolni,koji izazovu proljev,žgaravica,nadutost,kasnije sam dobila i abmormalno puno kila gore,koje nemogu skinut kako …prikaži još!
  • Avatar jadranka0205
    jadranka0205
    Jos da napomenem imam stravican gastritis i dr.me NE ZELI slati kod gastrointerologa(kao nemoram samo skini kile mi je rekla)pijem samo Spasmex po potrebi.I to je sve od moje dr.cak ni internisti ne zeli da idem,jer posto sam debela kaze …prikaži još!
  • Avatar jadranka0205
    jadranka0205
    Pozdrav,meni su nedavno na uzv rekli da imam nesto mulja u zuci,malo,ali da je dosta gust,sa obzirom da imam prekomijerenu tezinu receno mi je stroga dijeta,u 3tj.sam pala 5kg.Problem je sta ja uopce nzm sta i kako jesti,koje voce8svjeze)i koje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.