Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ladyblue
    to je i jedino što je Angelina operirala - vidi se u odnosu na njezine slike sa 15 god koje su nedavno objavljene i meni je baš lijepo, osim kad pretjera sa kostur look-om, ko u zadnje vrijeme...
  • Default avatar -
    hearmysilence
    jel da, sada izgleda strašno ružno onako mršava. baš sam nedavno gledala neke slike gdje joj je glava prevelika s obzirom na ostatak tijela... samo su se vidjele kosti te čeljusti a da ne govorim za ostatak tijela... sto se …prikaži još!
  • Default avatar -
    rose1
    vrlo edukativan, jasan i poučan članak - konačno mi je operacija nosa malo jasnija. nadam se da će ovakvih članaka biti više...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.