Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    noari
    Poštovani, Dermaroller koristim već neko vrijeme (kupljen preko: http://www.beaute.com.hr/beaute_roller.html). Zanimljivo mi je da baš nigdje nisam našla konkretne detaljne upute kako Dermaroller točno koristiti, već se sve informacije nađene na internetu međusobno pobijaju čime vas još dodatno više zbunjuju. Imala …prikaži još!
  • Default avatar -
    noari
    I još bih imala jedno pitanje (nadovezano na ovo prethodno): 4. Što je sa izlaganjem suncu nakon tretmana Dermarollerom? Koliko bi trebalo izbjegavati sunce nakon tretmana? Ili to nije potrebno? Hvala još jednom! Lijepi pozdrav :)
  • Default avatar -
    noari
    Stvarno sam se nadala odgovoru na ova moja pitanja, jer to su pitanja na koja bi se trebalo znati odgovor prije korištenja Dermorollera, a nigdje ne postoji ta objašnjenja. Malo mi je neprofesionalno od samog proizvođača D. da nije dao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.