Komentari 39

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    od silnog stresa....ne vidimo često iskonske životne vrijednosti
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    SA NOVOM KREĆEMO U NOVE POBJEDE,PUNI NADE ZA BOLJE I ZDRAVIJE SUTRA!
  • Default avatar -
    deaivan
    Hvala vam na poticajima :-)(setala sam bez obzira na kisu)
  • Default avatar -
    banovacb
    Evo teške odluke, ali važne za moje zdravlje a to je da barem 5 do 10 kg smršavim u 2014 godini. Jednostavno moram, ali ....moram imati neki poticaj ....
  • Default avatar -
    vesko
    Važno je ostati dosljedan donekle zdravon načinu mišljenja i življenja , biti umjeren na svim poljima života ; kako prehrane tako i trošenja financijski i emocionalno u ovom našem nezdravom i nesigurnom društvenom okruženju. Jedino što želim da budem zdrava …prikaži još!
  • Default avatar -
    bambi22
    sretno svima, super nagrade
  • Default avatar -
    cmoksi1803
    Svaka vam cast na pripremljenoj nagradnoj igri. Hvala Vam za sve teme o kojima pisete tokom godine!
  • Default avatar -
    cmoksi1803
    Svaka cas na pripremljeoj nagradnoj igri i na brojnim clancima o kojima pisete tokom godine, vjerujem da ste pomogli brojnim ljudima!
  • Default avatar -
    DJEVOJKA
    OVO SU NAGRADE KOJE STVARNO TREBA POŽELJETE SVE SU DOBRE I HVALE VRIJEDNE !SVAKA VAM ČAST I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2014.GODINI JER BRINETE ZA NAS.
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    VELIKO HVALA ZA SVAKI SAVJET,ZA SVU VASU BRIGU O NAMA,ZA SVE VAŠE FENOMENALNE NAGRADE!SRETNA NOVA 2014!
  • Avatar sarafina
    sarafina
    pratim vaš rad i sviđa mi se jako,samo nastavite....nogim ljudima sav vaš trud puno znači...
  • Default avatar -
    kuharica_mara
    odlične nagrade! svako dobro zdravoj kravi u novoj godini!
  • Default avatar -
    kika1963
    Svaka čast na ljepim člancima,super ste.Puno dobrih vibracija u 2014. godini.
  • Default avatar -
    pa3sha
    Lijepo, objavili ste dobitnike, i znam da je sve po pravilima, ali ipak... zar jedna osoba stvarno treba biti izvučena za 2 nagrade... ?
  • Default avatar -
    DJEVOJKA
    Nema sumnje nagrade su izvućene po pravilima samo mi se čini da vam je dotična gđa. Vrbanec slučajno izvućena dva puta pa provjerite to jer ja znam da ste vi pravedni iako kod nas u lijepoj našoj o pravdi možemo samo sanjati.Lp
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, zaista nam se potkrala nenamjerna pogreška. Hvala što ste nas upozorili. Odabrat ćemo drugu dobitnicu za jednu od nagrada. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    lea_m2
    Hvala Vam od srca, neopisivo ste me usrećili!!! <3 Zdrava krava obozavam vas!!! <3
  • Default avatar -
    cuco
    Hvala na nagradi-ODLIČAN početak ,puno uspjeha i dalje i SRETNA NOVA SVIMA,koliko Vas ima!!!! :-)
  • Default avatar -
    PATULJAK1
    Hvala na nagradi! Sve najbolje u 2014. redakciji Zdrave krave i svim čitateljima....
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.