Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    andreaa
    Glupo je iti igrat ovu nagradnu igru ako moram doc po nju iz splita u zg, i sto primjerice pilates ne mogu iskoristit u svom gradu! Fino ste vi ogranicili ovu nagradnu igru! Svaka cast!!! :(
  • Default avatar -
    Marbil
    Pa dobro nisu baš sve nagrade za zagreb! Ja sam eto baš htjela weleda proizvode. Nažalost ništa ovaj put al ne odustajem :D
  • Default avatar -
    inas
    andreaa -pa da ako sam dobila knjigu, zašto ne poslati poštom???
  • Default avatar -
    inas
    ne piše u pravilima igre da jedna osoba može osvojiti više darova???
  • Default avatar -
    matomata
    Dajte sve nagrade u Zagreb!!!!!!!!!!!!!!! Za nas ostale nema šanse??????????
  • Avatar dmutak
    dmutak
    Zašto ako je u pitanju knjiga ili neka krema to ne pošalju poštom.Ja sam jednom dobila knjigu u sms nagradnoj igri zdrave krave i poslali ste ju poštom i nije bilo nikakvih problema.Knjige koje dajete su odlične i kad bi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.