Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    galileo
    Nakon višegodišnjeg braka i veze sa narcisom bio sam psihički uništen(polumrtav). Tek kad sam počeo čitati i učiti o tom poremećaju sam shvatio što mi se i zašto događalo. Svi narcisi imaju isti bolesni program u glavi. Zato ljudi učite …prikaži još!
    • Default avatar -
      mojesrce
      Slažem se Galileo ,treba biti jak i izaći iz tog nezdravog odnosa
  • Default avatar -
    galileo
    Mislim da je netko napisao naslov koji nikako ne odgovara stvarnosti. Osobe sa narcisoidnim poremećajem ličnosti ne mogu voljet niti imaju tu predispoziciju. Partneri im služe isključivo nekom cilju,svrsi i kao hrana za njihov poremećen um. Nakon višegodišnjih veza sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    tea71
    poremecaj licnosti to je nesto strasno jedan rog je uzas nist ne valja no nema savrsenstvo
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.