Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    doroteica
    Ljudi obično govore: "Pametniji popušta". Nije to baš pravilo i mislim da u ljubavnoj vezi treba postaviti granice upravo kod toga popuštanja. Ne treba jedan partner uvijek popuštati... Mislim da je to jako važno za vezu, a i u vezi …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Primjer: Jedan mladi (friški) bračni par. On voli nogomet i često odlazi na utakmice. Ona je trudna i uvijek sama i nije baš zadovoljna. Eto tu Treba postaviti granice. Treba biti zajednički dogovor i jedna i druga strana trebaju biti …prikaži još!
  • Default avatar -
    ananokti
    Iskeno ja se osobno nalazim u toj situaciji, mlada luda doselila rano kod decka, mislila sam da su svi oko mene glupi, da mi zele zlo, da me samo gnjave... A sad problem za problemom iz dana u dan, problemi …prikaži još!
  • Default avatar -
    shalala
    Da li znam postaviti granice ovisi o situaciji i osobi u odnosu na koju bih trebala postaviti iste. Što se ljubavi i odnosa tiče, tu ju podvlačim kada osvjestim da nešto ne mogu napraviti ili kada vidim da se ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadicaaa
    Ne znam nit sam ikad znala. No, ipak moja najbolja i najvažnija veza, bila je sretna. Bi li bila sretnija da nisam popuštala? to sad ne mogu znati. Ostaje mi učiti, možda mi život da novu priliku, tko to zna ?!?!
  • Avatar toniia
    toniia
    Ja osobno smatram da svaka zena i svaki muskarac treba imati svoje dostojanstvo, imati svoje JA, sto ne znaci biti tvrdoglav, svojeglav...Svatko treba uzesti sve sto mu zivot daje, ali treba imati sve svoje granice. Kada pricamo o ljubavi tada …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjast
    Ja mislim da je u ljubavi teško postavljati granice jer kad voliš ne razmišljaš o granicama. Ljubav je tako lijepa i jedostavna ali je ljudi sami iskompliciraju jer previše razmišljaju o nekim pravilima. Mislim da joj se treba prepustiti i …prikaži još!
  • Default avatar -
    princeza_4
    Mislim da u ljubavi ne treba biti granicam ljubav je tu da se dozivi, i da uvijek imas lijepo sjecanje na neki period svog zivota... a ako postavis granicu, to je kao da dajes nesti uslov, stezes se i od …prikaži još!
  • Default avatar -
    peetraa5
    Postavljati granice u ljubavi? Zar to uopće postoji u pravoj i iskrenoj ljubavi koja je puna razumjevanja, poštovanja, međusobnog pomaganja i usrećivanja? Prema mom mišljenju ljubav nije ona prava ako uvijek moramo razmišljati što ćemo učiniti, kako ćemo se ponašati, …prikaži još!
  • Avatar maja_zg
    maja_zg
    hmmm,granica treba postojati. Vidim da većina priča o tome da u pravoj ljubavi ne postoje granice? No,zar želite nekoga kraj sebe tko nemilice troši,tko je bolesno ljubomoran,tko potroši plaću obilazeći caffe barove i da dalje ne nabrajam ! Kada kažem …prikaži još!
  • Default avatar -
    katicazag
    Ljubav, između ostalog, uključuje poštovanje, povjerenje, toleranciju i komunikaciju između partnera. Ako nam je stalo do kvalitetnog odnosa, bitno je da se izborimo za sebe, svoje želje i potrebe i naučimo reći "ne", ali kroz konstruktivne razgovore bez vrijeđanja i …prikaži još!
  • Default avatar -
    katicazag
    Ljubav, između ostalog, uključuje poštovanje, povjerenje, toleranciju i komunikaciju između partnera. Ako nam je stalo do kvalitetnog odnosa, bitno je da se izborimo za sebe, svoje želje i potrebe i naučimo reći "ne", ali kroz konstruktivne razgovore bez vrijeđanja i …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Priznajem...ne znam postaviti granice i idem is krajnosti u krajnost.Raspoloženje mi puno ovisi o mojim odluka koje su večinom loše.Popustljiva sam iako znam da laže.Trpim,žmirim na svim greškama i lažima , jednostavno živim stime.Znam da nije dobro ali...Trpim i punim …prikaži još!
  • Default avatar -
    ihaaa1
    Naravno da katkada treba postaviti granice u ljubavnom odnosu. Ljubavni odnos, kao ni bilo koji drugi, nije izuzet od situacija u kojima nas partner nehotice (ili namjerno) može povrijediti, kao i mi njega. Postavljanje granica u ljubavnom odnosu potrebno je …prikaži još!
  • Default avatar -
    vukm
    Na pitanje bih odgovorila pitanjem: Trebamo li uopće postaviti granice u ljubavnom odnosu? Što su to granice za nas? Uvjeti ili prag tolerancije? Granice postoje samo u našem umu, i tada već uključujemo svoj ego. A ljubav je emocija. Čovjek …prikaži još!
  • Default avatar -
    estefanija22
    Prava ljubav ne poznaje granice ni uvjete.Svaka ljubav može biti velika ako smo sposobni za nju. To jest, svaka je ljubav velika, jedino što mi to možda nismo sposobni vidjeti.Problem je što se danas svašta naziva ljubavlju.Prihvaćamo to što nazivamo …prikaži još!
  • Default avatar -
    kovrcavavz
    Današnji život težak je, brz i stresan. Uz sve materijalne, neduhovne i isprazne stvari koje nas okružuju, teško je pronaći tu ljubav o kojoj svi tako pričaju. Sve više ljudi ne mari ili ne stigne ispuniti onu prazninu koja nastane …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.