Komentari 61

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    malocrnozlato
    voljna sam ju isprobati :) možda je ona upravo ono što trazim!
  • Default avatar -
    Wesi
    Na moru i poslije mažem se nevenovom kremom ,dobra je za opekline i suhu kožu. Ako bih dobila kremu i vidjela da je dobra koristila bih ju i dalje.Želim ju jaako
  • Default avatar -
    Monikak
    Godinama koristim Dr.Hauschka hidratantnu kremu ,i nemam nikakvih problema s kožom. Stavim je 3 puta na dan i to je to.
  • Default avatar -
    catty
    s obzirom da ove godine ne idem na more vjerujem da neću imati nikakvih problema sa isušenom i iritiranom kožom :)! upravo iz tog razloga mislim da bi bilo ljepo kad kriza i recesija u novčaniku ne bi se isčitavale …prikaži još!
  • Default avatar -
    gomuhr
    Ove godine sunce je sijalo i više nego inače, pa priznajem da me čak jednom i opeklo ( ni danas ne znam kako me to zdesilo)... I tad mi je pomogao stari dobri oblog od jogurta... Inače, obzirom da sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    malapcelamaja
    U boj protiv suhe i dehidrirane koze nakon ljeta krecem sa svojim prijateljicama. Naoruzamo se pilinzima, maskama i kremama, muzevima napunimo ruksake hranom i sokovima i posaljemo ih s djecom u kino na crtice, dok mi uzivamo u popodnevu samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    kokitiki1
    Neizbježne posljedice Sunca i slane vode poput isušene kože sklone neugodnom zatezanju i iritacijama ne mogu izbjeći niti ja. Nakon ljeta pilingom nastojim ukloniti mrtve stanice jer želim da koža prodiše, postane meka sa zdravim tonusom i sjajem. Odabirem hidratantne …prikaži još!
  • Avatar foxxyy48
    foxxyy48
    Kupka od maslinova ulja, maska za lice od avokada ili krema za tijelo od meda. To su tri mušketira,koja mi pomažu u oporavku kože nakon ljetnjeg izlaganja suncu. Prirodno je, zdravo je (mogu i jesti maske,ulja i kupke dok ih pripremam ;).
  • Default avatar -
    dijanaturk
    Poslije sunca i mora,svakako napravim peeling cijelog tijela i to nekoliko puta jer se koža ljušti. Nakon toga obavezno nanesem hidratantnu kremu ili mlijeko za tijelo kako bi koža dobila što više vlage i postala elastična. Za lice obavezno koristim …prikaži još!
  • Default avatar -
    mazolina
    Živim na moru , imam Zlatnog retrivera... Treba li još nešto kako bi shvatili da sam stalno u kontaktu sa vodom li slanom morskom ili vodom zbog održavanja čistoće... Tako da mi je koža dosta suha, stalno moram koristiti milijun …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Aloe vera gel, uljne kupke i kreme sa shea maslacem su zakon. Pokazuju zube sunce, kao da se rugaju. Umiruju, vlaže i održavaju boju, a sunce može samo gledati i uživati samnom.
  • Default avatar -
    branchy
    Najgora stvar koja mi se događa nakon ljeta, odnosno par tjedana nakon ljetovanja, je ljuštenje kože. Ne što izgleda ružno, katastrofalno, već i smeta, svrbi... Jedino što tada mogu učiniti je napraviti piling i dobro se namackati jako hidratantnom kremom. …prikaži još!
  • Default avatar -
    micakokica
    ljeto, isušena koža lica, stopala, ruku i nogu, a hidratiziranje kao Sizifov posao :) inače nemam suhu kožu, ali ljeti koliko god je mažem raznim kremama, losionima i uljima, njoj nikad dosta!!! volim se mazat kremama, ali ljeti to već …prikaži još!
  • Default avatar -
    anitaa124
    Kada me suho lice radi sunca gnjavi tad mi treba odgovor pravi. Okrenuti se tada treba kao i ja najboljim kremama, a Dr.Hauschka je najbolja krema i zaista pomaze kad to treba. Kad mojem licu treba vlaznosti, nakon izlaganja suncu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Moj dan počinje sa tri kreme,ali sve uzalud uz klimu na poslu koja je sad i "najmoderniji " oblik grijanja koji će uskoro biti u pogonu, a od kojeg se ustvari samo razbolite , a lise suši i kosa puca!!!! …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpetr620
    Kod mene nema nekog posebnog recepta kako njegovati kožu ni prije, a ni poslije ljetovanja. Kroz cijelu godinu kožu svakodnevno njegujem losionom za tijelo tako da je ona u potpunosti nahranjena. Isto pravilo provodim i na ljetovanju, kao i nakon …prikaži još!
  • Default avatar -
    majamajchy
    Ovisi u kakvom stanju mi je koža. Zna se desiti koje ljeto da je u super stanju, da je meka i nije suha, dok se potrefi koje ljeto dok je jako suha i ispucana, čak i perutava. U tim slučajevima …prikaži još!
  • Default avatar -
    mare3110
    oduvijek je bila nivea, stara, najobičnija plava nivea... ali godine čine svoje i nažalost koža traži promjenu, traži podnevni cvijet:)
  • Default avatar -
    Aneleh23
    Krastavci :) ko u starim američkim serijama, zelena maska i krastavci na očima, ma samo se šalim, dnevno pijem min 2 L vode, koristim dnevnu i nočnu kremu i naravno domaće pilinge, na bazi jogurta i krastavaca, meda i limuna …prikaži još!
  • Default avatar -
    nasja
    Mojoj koži vlage treba da budem glatka kao beba. Sve što je sunce učinilo od kože, Dr. Hauschka popraviti može. Ja se trudim, mažem kremicama, pijem vodu, ma koristim svaki savjet, ali upravo sada saznah da je rješenje podnevni cvijet. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.