Komentari 61

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    cuco
    Dr.Hauschka krema baš je prava fora,nju svaka koža jednom probat mora.Kao i svaka mlada duša kozmetiku i ja volim-stoga Vas draga redakcijo ovo lijepo molim .!Usrećite ovom kremom ovu dušu mladu;da će oporavit kožu od Sunca,dajte joj nadu!?! Ponajprije je …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Nakon 20 godina jedna baka je otišla sa svojom susjedom na more. Konačno bez opterećenja, s malo, ali za mene dovoljno novca, novim badićem, poklonjenim šeširom i velikom torbom za plažu dobivenoj na nagradnoj igri. baka je već prvi dan …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Svi hvala ovu kremi i baš bih je voljela isprobati jer imam suhu kožu
  • Avatar Jillian
    Jillian
    Oduvijek vodim bitku sa suhom kožom.Koristila sam razne kreme,no imam problema sa alergijama pa sam na neke od njih imala reakcije.Međutim,svaka od tih krema koje sam ikada stavila na svoju kožu nije mi dala dugotrajni učinak,tako da se i dalje …prikaži još!
  • Default avatar -
    b_12
    Ljetovanje na moru odlican je odmor za nas mozak i dusu, ali stres za nasu kozu. Stoga je potrebno, nakon sto se dobro odmorimo na godisnjem, i kozi pomoci da se sto bolje odmori :) Kozu iscrpljenu od sunca i …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Isprobala sam more krema,od poznatih proizvođača pa do onih manje poznatih,često puta bila poprilično razočarana.Koža mi je dosta suha,jako sklona borama.Naravno,što može izbrisati godine s lica?Pa ja to niti ne žalim.moje je geslo da su moje bore dokaz moje mudrosti(hahaha),malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Nakon ljeta, sunca, mora, soli... priznajem da obično brzo oporavim kožu... "ključ uspjeha" je u tome što na sunce nikad ne izlazim bez zaštitnog faktora, a kad je lice u pitanju, onda je to SPF30 ili više... Nakon ljetovanja u …prikaži još!
  • Default avatar -
    teichmmb
    Nakon povratka s ljetovanja koža lica mi je jako suha i dehidrirana pa si pokušavam pomoći na prirodan način maskom maskom od meda. Ova maska se kod mene pokazala kao najbolja pomoć za kožu nakon što je kombinacija sunca i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica18
    Nakon mora i isušene kože, tražim nešto hranjivo što licu pomoći može, da vratim izgubljenu snagu i sjaj, sada kada je ljetu skoro kraj. Dolazi zima i kožu treba hraniti, od isušenosti i vlage posebno braniti, zato vam otkrivam svoju …prikaži još!
  • Default avatar -
    leighton
    Prije svega mi je najvažnije da kožu tokom ljeta ne izlažem previše suncu i da ju redovito štitim kremama s SPFom. To uvelike smanjuje potrebu za oporavkom nakon ljeta. Ali budući da se tragovi ljeta vide na koži, koristim laganu …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinamm
    Poslije mora koža na laktovima dosta mi zna ispucati, isto kao i pete koje su jako suhe i gule se, stoga sam otkrila jedan mali trik: med. Posebno je dobar za moje usne, namažem navečer, usne, laktove i pete i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajica7
    Ljeti koristim nevenovu mast ili ulje od gospine trave koju sama pripravim doma, i ne mogu se požaliti. Osim što djeluje, prirodno je i sigurna sam da su sastojci prirodni.Tako nemam potrebe kupovati razne kreme koje su skupe i za …prikaži još!
  • Avatar baba44
    baba44
    kaj god da ja napišem,znam da ne budem niš dobila neće me sreća! ni ne znam kakva mi krema treba, s obzirom na godine, a ,mislim da je mješovita,naborana,opuštena,
  • Default avatar -
    darwina
    Rijetko se izlažem suncu zbog straha da će mi koža nakon sati provedenih na plaži biti smežurana poput osušene koštice od breskve. Ove godine bili smo na moru prvi put nakon pet godina. Mališanka je narasla, pa smo zbog nje …prikaži još!
  • Default avatar -
    magda59
    Nedavno sam čitala članak o nekoj glumici i o tome kako održava svoju mladolikost. Moram priznati da sam se jako iznenadila kada sam pročitala kako žena ima više od 50 godina...Naime, izgledala je mlađe od 30, a jedna od njezinih …prikaži još!
  • Default avatar -
    emaitea
    :( Moj problem je moje lice, molim te pomozi mi kravice.. Kako živim ja na moru, znaš ono ˝moraš˝ imat dobru boju, Maslinovo ulje i Gospina trava za preplanulu boju kombinacija su prava. A kad sunce na mene krene iz …prikaži još!
  • Avatar BabyBlueButterfly
    BabyBlueButterfly
    Prije nekoliko mjeseci saznala sam da imam policistične jajnike i zbog toga mi izbijaju po licu i leđima nepoželjni prištići. Dermatolog mi je prepisao Dercome suspenziju za kožu. Sretna sam jer djeluje, ali sam ,u drugu ruku, nezadovoljna zato što …prikaži još!
  • Default avatar -
    shunjic
    Poslije žarkog sunca,potrebno je čudo,a i sila teža djeluje baš ludo. Potrebna je vlaga da osvježi lice,a i smanji bore-izdajničke zlice. Trebam kremu taj "podnevni cvijet", Odmah ću osjetit kako promijenio se moj svijet.
  • Default avatar -
    inas
    Pijem puno tekućine na moru i stavljam kremu s visokim zaštitnim faktorom na lice, ali svejdeno kad sam na najačem suncu malo izgorim, koža mi se obnovi već nakon par dana nakon mora jer izbjegavam sunce doma, napravi odmah piling, …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirta1307
    Najbitnije mi je voditi računa o koži tijekom ljeta i zime. Ako sam malo "zabušavala", prva pomoć mi je homemade krema sa propolisom i medom. Spas za sve! Pošto mi je ta kremica pri kraju, želim probati nešto novo i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.