Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    iblaz211
    Nedavno sam gledala p Juru na TV i stvarno poželila njegovu knjigu, naravno nisam ju dobila preko TV, a vjerojatno neću ni sada. Ali nema veze zato vam pišem da ponekad objavite pokoji recept iz njegove knjige. Ja osobno imam …prikaži još!
  • Default avatar -
    pinokijica
    evo nekoliko mojih najboljih prirodnih recepata- 1. -Za podizanje imuniteta kroz razdoblje viroza i grpa radimo tako da prošpinamo šećer i na njega umješamo med i limunov sok i sve skupa zalijemo kipućim čajem od kamilice i popijemo 3* dnevno …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Konačno je došlo doba da se ljudi sve više okreću prirodi, žalosno je samo što nam sada priroda baš i nije darežljiva kao nekada jer smo je mi ljudi okrenuli protiv sebe. Nekako uvijek radije probam nešto lječiti na prirodan …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Ne tako davno imala sam često problema s infekcijama mjehura koje je izliječio čaj od peršina.Čaj ima jaaaako ružan okus ali zato jako dobro liječi!Još jedan prirodan lijek koji često koristim u slučaju glavobolje,prije spavanja pojedem krastavac i ujutro se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Inchy
    Moj provjereni recept je recept za grlobolju i "grebanje" u grlu. U šalicu ugrijanog mlijeka stavi se žličica do dvije meda, i pije toplo. Obožavam to piti, i stvarno djeluje. Za bol u uhu koristi se iscjedak iz lista čuvarkuće. …prikaži još!
  • Default avatar -
    dana1012
    U posljednje vrijeme sve više koristim med i cimet kao dodatak svojj prehrani i kao lijek za ublažavanje mnogih tegoba. Osim što je ova kombinacija jako ukusna, djelotovorna je u mnogim situacijama. Pogodna je i za djecu jer ima prihvatljiv …prikaži još!
  • Avatar Andiii
    Andiii
    Nekoliko stvari koje meni uvijek pomognu: na malu ranu kapnuti dvije tri kapi propolisa pomješanoga sa medicinskim alkoholom, protiv grlobolje karamelizirati šećer a potom ga zaliti mlijekom dok se ne istopi i popiti (i fino je)... kurije oči izlječite tako …prikaži još!
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Moja mama u zadnjih par godina sama sprema raznorazne domaće "lijekove" (pripravke). Čajevi od osušenih biljaka (kopriva, metvica, kamilica i brojne druge) su odlični za brojne tegobe. A od ove godine mama je krenula i u "proizvodnju" domaće masti od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anita321
    Ovo vam je recept za pripravu napitka koji pomaže u popravljanju krvne slike. Ja sam ga koristila i meni je pomoglo, recept vam objavljujem možda nekom i zatreba a možda i osvojim ovu prekrasnu knjigu koju bih rado željela imati. …prikaži još!
  • Default avatar -
    kerempuh
    svakako se svaki put oduševim kad pročitam neki novi recept ili nečije oduševljenje sa učinkovitošću nekog pripravka, onda krenem ispisivati recept, popišem sve sastojke, krenem u biljnu ljekarnu po razno razna ulja, čajeve, onda ne nađem sve na jednom mjestu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    bas me je sram neznam niti jedan prirodni recept za napisati,a protiv "kemije" sam pa kad mi djecu ili nas nesto zaboli odem kod naseg travara..a imati takvu knjigu bi bilo jako jako korisno....i zato zelim srecu curkama koje su …prikaži još!
  • Default avatar -
    brb
    Ovo je također još jedan recept koji često koristim za ZAŠTITU KOŽE OD SUNCA I ULTRAVIOLETNIH ZRAKA.Koristi se emulzija što se priprema od 1/4 litre maslinova ulja i 1/4 litre octa od crnog vina.Ulje i ocat se jako promućkaju.Prije sunčanja …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Prirodni lijek protiv astme kojeg svakodnevno konzumiram: 250 g meda pomiješati sa 250 g čajnog maslaca. U to dodati 3-4 žlice naribanog hrena (miješati smjesu 30 minuta). Uzimati tri puta dnevno po jednu malu žličicu.
  • Default avatar -
    MARADONA
    Prirodni lijek protiv anemije: U 2 litre crnog vina staviti 200 g suhog lišća koprive, ubrane u proljeće. Ostaviti da 24 sata odstoji. Nakon 24 sata vino je već za upotrebi i može se piti. Piti po jednu malu čašicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    Lijek protiv kašlja: 150 g voćnog soka, 150 g sirupa od bazgovog ploda i 150 g lipovog čaja. Sve zajedno neka provrije. Potom dodati žlicu meda. Piti toplo više puta dnevno po manju šalicu.
  • Default avatar -
    REZIKA
    Prirodni lijek protiv ispadanja kose: Žumanjak jednog jajeta miješati dok ne postane pjenast, zatim dodati 1 žlicu ruma i 1 žlicu ricinusova ulja. Ovim lijekom treba masirati korijen vlasi i tjeme. Kada je kosa dobro izmasirana, povezati glavu toplim rupcem. …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    Prirodni lijek za poboljšanje vida: Nasjeckati peršinov list na sitno i skuhati čaj od 1 žlice osušenog lista u 2 -3 dl vode, kuhati 2 minute. Piti dulje vrijeme jednu do dvije šalice dnevno.
  • Default avatar -
    brb
    Prirodni lijek protiv ISPADANJA KOSE U 3 litre proključale vode staviti mješavinu od po 20 g hrastove kore,hrastovih listova i koprive(cijele biljke),kuhati poklopljeno 2 minute i ohladiti poklopljeno.Hladnu tekućinu preliti u tamnu bocu i začepljenu držati na hladnom mjestu. Uvečer,prije …prikaži još!
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    dali se može napisat samo jedan komentar ili više??!!
  • Default avatar -
    brb
    KAKO SAČUVATI ZDRAVE OČI I DOBAR VID Jedan dan jesti 250 g naribane mrkve zaslađene medom ili šećerom,a drugi dan 250 g medom zaslađenih naribanih kiselih jabuka.U gojaznih osoba to im može zamijeniti jedan obrok. Preporuča se, također, piti umjereno …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.