Komentari 145

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Deleted user
    Prije sam koristila samo neke jeftinije kreme i nisam primjetila razliku, sad sad promjenila nacin prehrane, vjezbam 3 puta tjedno i pijem mnogo vode.. jos sam u potrazi za pravom kremom i nadam se da ce mi se posreciti i …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravica2915
    ili da prestanem sjediti i uciti ili da mi poklonite anticelulitne kreme? :) mislim da je ovo drugo ipak efikasnije rjesenje ;) od ucenja i obaveza,nemam previse vremena za trcanje pa bih voljela pokusati sa ovim kremicama.:))
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Ah taj zločesti celulit,stalna borba sa njim.Pa kako se borim sa njim,hm sa svim i svačim.Koristim kreme,pijem puno tekućine,ali ne bilo kakve naravno vodu,a najviše mi odgovara kad ga dobro izmasiram tada imam osjećaj da sam ga dirnula u bolnu …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Već dugi niz godina neuspješno se borim sa celulitom. Mislim da sam ga dobila zbog sjedilačkog načina života. Iako se trudim i kadgod mogu vozim bicikl. Godine provedene na faksu i sati učenja učinili su svoje. Borim se protiv njega …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines2223
    evo neću pisat nikakve ni pjesmice ,mislila san pisat sa caps lockon da buden uočljivija :D al samo ću ispričat zašto bi tila tu kremu ukratko.. pa prije dvi godine bila sam mršava ko štap ,zgodna ,lipa sve super, i …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinapomorac
    Imala sam 95 kilograma, skinula i došla na 65 i sad se opet vratila na 85. Vratila se jer 65 nije značilo ništa. Osim zdravlja. Želim li opet smršaviti? Pa naravno. Ali nikako da se prestanem gristi kako sam sebi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tejek
    Celulit me ubija u pojam. Imam 49kg, 158cm, mršava sam, vježbam 2-3 puta tjedno, relativno se zdravo hranim ( žitne pahulje, meso, povrće, riba... ) .. Znači, sve jedem, ne pretjerujem sa junkom i dosta brinem o sebi, ali celulita …prikaži još!
  • Default avatar -
    majekmajek
    Pozdrav :) Imam 19 godina i problem sa kilama .. prvo sam drastično smršavila a onda se i drastično zdebljala a najgore su noge i celulit kojeg ima sve do koljena..da stvar bude gora radi tog me dečko ostavio a …prikaži još!
  • Default avatar -
    Aknarf
    Bok, iman 26 godina, i ko i ostalih 90% zena imam problema sa celulitom. Cak sam i normalne tjelesne gradje 180 cm visoka, teska 72 kg, sve je to nekako skladno i ne bunim se. Ali kad bi trebalo obuci …prikaži još!
  • Default avatar -
    mici301
    Do prije godinu dana bila sam oličenje nezdravog načina života. Pušila sam, jela sam nezdravu hranu (fast food, puno slatkoga, zasićene masti, itd.) i što je najgore nisam se bavila nikakvom fizičkom aktivnošću. No, od kada sam prošle godine, i …prikaži još!
  • Avatar ewe
    ewe
    Do sad sam probala 3 različite anticelulitne kreme i dala za njih brdo para, i pri tom dala brdo para i za teretanu i pila 2l vode dnevno -sva sreća što je voda besplatna :) jedem žitarice, jogurt, ribu, bijelo …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikkiTheSaint
    CELULIT. Mrzim ga. Draze mi je salo od njega. Opcenito manja kilaza, zdrava prehrana i redovito vjezbanje pomazu. To sve radim a opet ga imam na svojih 56 kila i 173 cm. Ne mozemo utjecati na stresan i brzi zivot, …prikaži još!
  • Default avatar -
    nella007
    Živim stvarno aktivnim životom, puno se krećem, na biciklu sam doslovno 0-24, rolanje hodanje , vježbanje i navečer trčim svaki dan. Hranim se zdravo, raznoliko i uravnoteženo (što je vrlo bitno bitno za vegetarijanku :). Nemam čak ni viška kila …prikaži još!
  • Avatar luna123
    luna123
    Probala sam doslovno sve od anticelulitnih krema,prehrane koje smanjuje celulit i vježba.. Prije sam izgledala tako da sama sebe nisam mogla pogledati u ugledalo, uz pomoć dijeta uspjela sam skinuti 25 kg,ali celulita se nisam uspjela riješiti. Imam 23 god, …prikaži još!
  • Default avatar -
    puli
    Celulit iliti Narančina kora prava je noćna mora i kremicama pravim riješiti se mora Pijem puno vode i hranim se zdravo al celulitu mom to nije pravo I dalje me zeza i ne da mi mira Ali moje ga kretanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    14minx
    Majka sam tri klinca,od trudnoća borim se sa kilama. Prošlo je dosta godina klinci su već osnovnoškolci,kile sam stabilizirala. Ali pojavio se neželjeni gost,CELULIT..I pazi bezobrazluka,neće da ode. Sada imam više vremena za sebe,poćinjem raditi nakon 12 godina,želim se vratiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    moonhunter
    Sa svojih 25 godina, 165cm visine i 55kg vodim borbu s celulitom godinama.. nemam višak kg jer svakodnevno vježbam već oko 2 godine tako da mi je tjelo dobro oblikovano i počeli su mi se nadzirati mišići :) ali celulit …prikaži još!
  • Avatar karmenka
    karmenka
    Kako imam problema sa kolesterolom zbog problema sa jetrom u zadnje dvije godine, pojavio mi se celulit. Pokušavala sam sa kremama po preporuci u ljekarni, nije bilo efekta iako dosta pješačim i prehrama mi se bazira najviše na povrću i voću.
  • Default avatar -
    damac
    Nažalost, celulit i ja smo si na "ti". Voljela bi da postanemo na "oni". To je jedini moj prijatelj koji mi ne bi nedostajao. Koliko god se trudila riješiti ga se, on se opet vrati. Kao da još nije shvatio …prikaži još!
  • Default avatar -
    zika1
    Svakim danom ljeto sve je bliže Razodijevanje nam jako brzo stiže. Važem se i mjerim svaki dan Kada vaga gram pokaže manje uvjeravam se da nije san. Prvo moram ustvrditi stupanj svojeg celulita Da znam dal oko njega imam jedan,dva …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.