Komentari 145

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dajanaj
    mene najviše muču celulit koji imam od 22 god sada mi je 29 ...značu čim sam rodlila 1 djete udebljla sam se oko bokova i trbuha i kako god smršala nikako da taj celulit spadne a volila bi jaaaaaako da …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Znam...znam pitate se kaj jedan muški radi među celulitom ,ali drage dame imam ga i ja.Malo manje na nogama a puno previše oko struka.Trčim već dva mjeseca.vježbam i jedem meso,voće i povrće ,pijem samo vodu i skinuo sam 10 kg.Malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Ne znam više što i kako.Otkada sam rodila taj priljepak od celulita nikako da skinem.Nema što nisam probala osim liposukcije ali mislim da bi i tu On pobijedio.Toliko sam jadna si da koji puta sjednem i plačem.ali onda opet ispočetka.Pazim …prikaži još!
  • Default avatar -
    scalia
    Evo ovako do prije godinu dana kada sam se aktivno svaki dan bavila sportom nije bilo ni traga od njega.A onda sam imala nezgodu u kojoj mi je stradala koljena.Najprije smo mislili samo jedno i njega sam operirala a onda …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Čestitke dobitnicima. Teško je u masi pristiglih komentara izabrati najbolji. Uvijek nekome neće biti pravo a svi ne možemo dobiti. Samo vi i dalje darujte a na nama je da se trudimo.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.