Komentari 97

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    doroteica
    Već godinama vodim "rat s kilama". Odlučim se na jednu od dijeta i nakon što izgubim koju kilicu, dobijem još par više nego što sam imala prije dijete. Užas. Moj život je jedan veliki stres koji ja lijiečim nezdravom prehranom. …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Ja sam baka koja svaki dan kuha za svoje najmilije. Uvijek me zovu da jedem s njima, ali uvijek ih fino odbijem. Oni neznaju da je meni najslađe jesti kad svi odu. Onda se tak fino napapam... Znam, to je …prikaži još!
  • Default avatar -
    samac555
    Jućer mi je muž rekao: "Ne prođe dan da te nešto ne boli. Stalno kukaš da si debela, a ne trudiš se da to popraviš. Nemoj me krivo shvatiti, trebaš misliti na sebe, kako bi se i ti bolje osjećala." …prikaži još!
  • Default avatar -
    strasilica1
    Kad me nešto "uhvati" svi zanju bolje od mene šta bi trebala raditi, jesti, piti...a neznaju da žena najbolje sama pozna svoje tijelo... sviđa mi se što autorica ove knjige naglašava kako je bitno da svaka žena sama odabere način …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    ova knjiga je takva potreba, stivo koje je potrebno u svakoj kuci,a pogotovo ako prevladava ljepsi spol pocevsi od moje svekrve,moje zaove,mojih djevojcica i naravno moje malenkosti :)
  • Default avatar -
    kaca984
    Ajoooj, baš bi bilo cool da se i ja jednom naučim zdravo hraniti i da me kolačići prestanu proganjati čak i u snu... :)
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    U mojoj obitelji ima puno žena. Za Božić smo dobili još jednog malog ženskog člana.I zato bi ova knjiga došla u prave ruke jer bi bila maksimalno iskorištena i prenosila bi se s generacije na generaciju, s bake na kćeri …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    U jednom časopisu pročitala sam intervju s autoricom knjige i moram priznati da me je knjiga jako zainteresirala. Ovo je za mene sasvim jedan novi pogled na samopomoć pri rješavanju raznih tegoba koje prate žensko zdravlje dolaskom godina, a i …prikaži još!
  • Avatar Lafemme23
    Lafemme23
    yes, konačno neka knjiga, bravo zdrava kravice, treba nam nešto da nas osvjesti o svom tijelu i da nas malo pogura, a svi znaju da su kravice najbolje u gurkanju(bile ljubičaste ili ZELENE), pa ti vjerujem da je ova knjiga …prikaži još!
  • Default avatar -
    pero2001
    Ova knjiga djeluje kao citaba u kojoj mogu pronaci i neke homeopatske pripravke. Neke sam probala i nisu uopce losi, a koja smjernica, savjet, uputa vise je nego dobrodosla u poplavi dezinformacija koje nude mediji. Ovo je u duhu zdravekrave …prikaži još!
  • Default avatar -
    mortica
    Vrijeme ispitnih rokova uzrokuje veliki stres kod studentica, što može pogodovati padu imuniteta i dovesti do raznih bolesti......pomozite mi da spasim svoje cimerice, prijateljice, kolegice, (...) i sebe! :)
  • Avatar VOLIMZIVOT
    VOLIMZIVOT
    Biblija je knjiga koja otvara oči, koja vodi i pomaže u lijepim i teškim trenucima. Knjiga koja nas uči da treba cijeniti ono što imamo i da moramo dati sve od sebe da to dobro i zadržimo a sve ono …prikaži još!
  • Default avatar -
    Panterica
    Voljela bih dobiti ovu knjigu jer mi je već sa 16 godina dijagnosticiran PCOS koji liječim već tri godine (a tek mi je 19 godina), a k tome se već dva mjeseca moram pridržavati anticandida dijete (što mi vrlo teško …prikaži još!
  • Default avatar -
    NeverMind
    Idem na trudnicko bolovanje za nekih mjesec dana. Ukoliko knjiga sadrzi korisne savjete vracanja energije nakon poroda, sakupljanja energije koja ce mi itekako biti potrebna molim lijepo da mi je posaljete. Takodjer zelim uciniti prave korake vracanja organizma u "normalu". Eto toliko.
  • Default avatar -
    valencia72
    Zdravstveni sam radnik i možda će se činiti smiješno ali imam fobiju od lijekova, terapija i ostalih stvari. Ne kaže se uzalud da su u postolara uvijek najlošije cipele. U srednjim sam godinama i već počinjem primjećivati prve, lagane probleme …prikaži još!
  • Avatar majagene
    majagene
    Ova knjiga mi je jako interesantna, opcenito obozavam citati knjige i one su moj najbolji prijatelj, u slobodno vrijeme kojeg nemam previše najcesce se opustam uz knjige. Mama sam trogodišnjeg djecaka i uglavnom jako pazim na njegovu prehranu cesto pokusavam …prikaži još!
  • Default avatar -
    tona844
    Bez previše diskusije... ovo je nešto što bi svaka žena trebala imati na umu.... U zdravom tijelu, zdrav duh :)
  • Default avatar -
    estefanija22
    Vidim da cure većinom pišu o debljini i dijetama i kako bi im ta knjiga pomogla. Ja imam problema s kilogramima isto, ali malo drukčijih problema. Ja se ne mogu udebljati. Ne izgledam ja sad nešto grozno mršava, ali koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    kettt
    draga zdrava krava, ova knjiga mi se čini baš zanimljiva, a i velika brojka mi se na vagi javlja pa bi mi dobro došla baš ta "Biblija prirodnog zdravlja"! :) a i da mi sestra ne bude na kojekakvim dijetama …prikaži još!
  • Default avatar -
    antonia23
    Čula sam da je knjiga odlična, ne bi je bilo loše posjedovati, ipak je zdravlje na prvom mjestu! Zdrav duh, u zdravom tijelu! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.