Komentari 97

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sogica
    draga zdrava krava i ja želim biti zdrava (neću reći da želim biti krava jer u našim krajevima ljudi taj izraz koriste kao pogrdu,a zapravo se radi o jednoj jako dragoj,lijepoj i plemenitoj životinji koja ne zna što je agresija …prikaži još!
  • Default avatar -
    dumai
    Vrlo zanimljiva i korisna knjiga, u svakom slučaju željela bih ju imati radi svoje mame koja ima karcinom,pa bih možda našla neki recept za jačanje imuniteta da lakše prebrodi terapije.
  • Default avatar -
    malo_tele
    Prirodni lijekovi su oni za koje ne žele da znamo...a ja uz ovu bibliju želim znati kako mogu pomoći svom organizmu i biti sam svog tijela gospodar.... „Mladost je sretno doba u kojem čovjek pocinje da vjeruje u sebe, a …prikaži još!
  • Avatar Cupanka
    Cupanka
    Htjela bih ovu knjigu pokloniti osobi kojoj je jako potrebna,osobi koja živi u skladu s prirodom,osobi koja još vjeruje u dobre ljude.
  • Default avatar -
    pristojna_djevojka
    s obzirom da se, otkad znam za sebe, hranim samo smećem (bogzna koliko otrova imam u sebi o.0), jaaako dobro bi mi došla ova knjiga, tim više što imam bebicu kojoj zaista želim pružiti i omogućiti sve najbolje, što, dakako, …prikaži još!
  • Default avatar -
    bikkojisjedi
    manje je ponekad više: ZELIM OVU BIBLIJU jer svaki dom treba imat bar jednu bibliju:-)))
  • Default avatar -
    Ten
    Već godinu dana patim od BED-a (Binge eating disorder). Nisam sigurna da mi išta može pomoći pa čak ni ova knjiga ali ako postoji i najmanja nada da bi mogla sve bi dala da ju imam!!
  • Default avatar -
    zrinsc10
    Kada sam saznala da ću postati majka,moj život se promijenio za 360 stupnjeva,više nisam bila odgovorna samo za sebe,nego i za ono malo biće koje je raslo u meni. Riješila sam se nezdravih navika,brinula se o svome zdravlju,dogodile su se …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Veliki sam ljubitelj pisane riječi i nema dana da ne pročitam nekoliko redaka jer to mi je lijek.Kada bi ja dobila ovu knjigu ne bi bila samo lijepa knjiga na polici koja skuplja prašinu već svakodnevni priručnik za poboljšanje života.Ova …prikaži još!
  • Default avatar -
    Arhangel
    Tih i miran svijet počinje upravo u našem tijelu. Sanjam o toj slobodi. Ne postoji bolji trenutak od ovoga sada da to i ostvarim. Želim zdravo tijelo!
  • Default avatar -
    Zabochanka
    Biblija mi pomaže u svakodnevnom životu, no nešto nedostaje...I evo, Biblija i za moje tijelo, kao što već imam Bibliju za svoju dušu.
  • Avatar idic
    idic
    jednostavno jer želim,mogu i hoću na zdrav i prirodan način brinuti o svom tijelu,uz pomoć ove knjige koja će mi pomoči i pratiti u tome..:))
  • Default avatar -
    visvitalis
    kad sam vidjela ovu nagradnu igru sjetila sam s jedne "anegdote" - prije dvije godine imala sam određenih zdravstvenih problema, a suvremena medicina i hrpetina antibiotika nisu bili od pomoći.. na jednom sam pregledu rekla medicinskoj sestri da sam izgubila …prikaži još!
  • Default avatar -
    vesna1967
    Ponosna sam majka dvoje djece, supruga (dobra, nadam se-trudim se!), na srecu od skoro i zaposlena zena. Mislim da bi mi ova knjiga savrseno odgovarala kako bi i dalje mogla maksimalno koristiti svoj potencijal, jer covjek samo na taj nacin …prikaži još!
  • Avatar SilviaD
    SilviaD
    Nakon izgubljene dugo željene prirodne trudnoće i 2 neuspješna postupka medicinski potpomognute oplodnje iza kojih su ostale posljedice na moje zdravlje, izgubila sam vjeru u svoj reproduktivni sustav. Smatram da bi mi knjiga pomogla da skupim snage i krenem u daljnju borbu.
  • Default avatar -
    monatina
    Ah boze moj podrazumjev se zato je ta knjiga :))) Ja ima 20 kg visa (2 trudnoce u kratko vrijeme) i zelim ih na priridan nacin skinuti ovaj visak pa bi mi knjiga dobro dosla :))
  • Default avatar -
    sneky20
    ..da popunim mjesto na vitrini...hahaha naravno šala...naslov govori sam za sebe..:-))
  • Default avatar -
    melia13
    Internet je pun korisnih informacija, ali knjiga je knjiga. Pogotovo ovakva o prirodnom zdravlju. Svakom čovjeku je njegovo zdravlje i zdravlje najmlijih jako važno stoga bi se svako razveselio ovakom daru ili nagradi. Ja sam mlada i u naponu snaga, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Olena
    Ja sam cijeli život prakticiram lječenje na BIO bazi,imam puno razlićitih recepata, radim tinkture za jačanje imuniteta, stalno tražim takvu informaciju na internetu, a po zanimanju sam njegovateljica. Zato mislim da takva knjiga bila za mene jako korisna.
  • Default avatar -
    antonia23
    Čula sam da je knjiga odlična, ne bi je bilo loše posjedovati, ipak je zdravlje na prvom mjestu! Zdrav duh, u zdravom tijelu! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.