Komentari 145

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MARADONA
    Ah, taj celulit. Nemam neko super učinkovito rješenje, ali ono što redovito činim jest: radim piling tijela 1 do 2 puta tjedno, uzmem krupnu morsku sol, par kapi maslinovog ulja, malo eteričnog ulja ružmarina. Sve sjedinim pa tom smjesom napravim …prikaži još!
  • Default avatar -
    CIKO
    Osim odabrane prehrane, sporta i punooo tekućine, masaže prilikom tuširanja tu je i cimet. recept sam prije nekoliko godina našao na internet-u! Namažu se kritične zone s mlijekom za tijelo, i onda na kremu se namaže cimet. Zone se omotaju …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    Hm,vježbam sa Renatom Sopek (naravno,preko tv-a :D ).Nakon toga napravim piling od šake morske soli i 0,5dcl baby ulja.Istuširam se naizmjence toplo-hladnom vodom i dobro izmasiram kritične točke sa kremom.......ponekad , kad mi klinci dopuste,još uz to se omotam prozirnom …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    eh da celulit. Što sve samo nisam probala, od krema skupih, jeftinih pa iz kataloga ovoga i onoga, a onda i onih prirodnih... nabavih neku knjigu s tim PRIRODNIM i zamislite ovo - treba napuniti kadu vodom i u nju …prikaži još!
  • Default avatar -
    juice9
    Ajme, za **********, koliko ovdje ima komentara, 129, kako ćete izabrati dobitnika. Zdrava krava darujte meni ove kremice, olakšat ćete meni, a bogme i sebi skratiti muke odabira.:)) Mnogo Vam hvala, lijep pozdrav i sve najbolje.:))
  • Avatar foxxyy48
    foxxyy48
    Prije nešto više od 2 godine počela sam borbu protiv celulita. Imala sam ga - poprilično. Uz odgovarajuću prehranu, svakodnevne odlaske u teretanu i naravno - stalno mazanje kremama, zatim umatanje u foliju i na kraju oblačenje u anticelulitne čarape, …prikaži još!
  • Default avatar -
    bilic
    da vam opišem svoju borbu protiv celulita......mogla bih pisati romane,ali evo ukratko:,vježbanje,masaža sa anticelulitnim kremama ,voda.otkako sam rodila sve se teže nosim s tim, jer više nemam toliko slobodnog vremena da se posvetim sebi.zato sam dala prednost kremama ,a vježbanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivana0612
    a lažete..a po čemu je bolja pjesmica od keef od moje rime još od 10.5. !? nije fer. :((((
  • Default avatar -
    ivana0612
    možda uopće niste pročitali sve komentare od početka :(
  • Default avatar -
    ivana0612
    znala sam da će poklone dobiti rime od prije 2 dana.. a mi koji smo prvi dan smišljali..i onda drugi pokupili fore nismo nikaj dobili. bez veze. neću se igrati više s vama :(
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Zdrava Krava je vrijedna i uvijek pročita sve komentare, ali zaista nije lako odabrati pet najboljih kad su svi odlični! Nadam se da ćeš se ipak nastaviti igrati s nama jer bit će još super nagrada!
  • Default avatar -
    Bjankic
    čestitke dobitnicima! ostalima više sreće drugi put :-) pozz!
  • Avatar Lafemme23
    Lafemme23
    Hvala ti kravice!!!!!! Svaka čast na nagradnim igrama i svaka čast svima na komentarima, vjerujem stvarno da je jako teško izdvojiti samo pet, ali kravica pročita sve komentare i eto ovisi kako je kome došla inspiracija u trenutku! :)))
  • Default avatar -
    BIBAP
    Treba probati.. anticelulitne kreme pomažu uz vježbu, pravilnu prehranu, piti dosta vode, masaže "napadnutih dijelova tijela celulitom" i biti uporan .... Lijepi pozdravi
  • Default avatar -
    maare1007
    Ja sam mlada,ali imam problem s celulitom,pokusavala sam razne kremice uz povremeno vjezbanje,koliko stignem,ali nisu mi znacajno pomogle,pa bih voljela pokusati s ovim :)
  • Default avatar -
    Lepr
    Moja borba protiv celulita ima društveni karakter jer u društvu je lakše. Svaki drugi dan kolegica i ja idemo na vožnju biciklima. Ja u trenirki i anticelulitnim hlačama a ona u kratkim hlačicama. Sretnica! I dok se ja kupam u …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    borba protiv celulita je kod zena dozivotna ali uz prave kremice i serume je itekako laksa,ja uvijek isprobavam nove kremice pa bih rado i ovu isprobala :)))
  • Default avatar -
    mare3110
    Nije da sam u cvijetu mladosti, ali sam "dobrodržeća" u svakom slučaju. Približava se ljeto i opet me hvata mučnina kad se sjetim pokazivanja nogu na plaži, koje su pune vena i celulita. E pa da mi se barem riješiti …prikaži još!
  • Avatar martincek
    martincek
    ...ah taj celulit!!Noćna mora svih žena bez obzira na godine! Hvala Bogu ja ga još nemam toliko,ali moja mama je u svakodnevnoj borbi sa njim...Jadna,sve moguće je već isprobala...od krema,sapuna,anticelulitnih hlačica,zamotavanja u foliju,oblozima od svježeg kupusa,toplim oblozima,masiranje sa crnom kavom...vidi …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Borba protiv celulita je teška i vrlo neizvjesna. Ali, uz pomoć Zdrave krave i ovog odličnog poklona, šanse bi mogle prevagnuti na moju stranu! Iako se zdravo hranim i puno krećem, moj neprijatelj je sjedilački posao. S obzirom da posao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.