Komentari 62

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SayraA
    SayraA
    Zdrava krava uvijek mi daje najbolje savjete, a kako su zitarice neizostavan dio mog frizidera, nadam se da ce im se i Oatly zobeno mlijeko pridruziti u borbi za moje zdravlje. Zdravom prehranom sa Oatly zobenim mlijekom do zdravlja i vitalnosti.
  • Default avatar -
    Inchy
    Nedavno sam, već na par mjesti čitala o dobrobiti zobi i njegovim proizvodima. Iskreno, jela sam samo zobene pahuljice, ostalo nisam probala, i baš bih htjela vidjeti kakvi su ostali proizvodi od zobi. Osobito mlijeko, jer volim isprobavati različita mlijeka, …prikaži još!
  • Avatar Tinna7
    Tinna7
    Prije 2 tjedna počela sam vježbati kako bi skinula suvišne kilograme. Uz to se naravno, trudim i zdravo hraniti. Obožavam žitarice i svakodnevno ih konzumiram, pa bi vam bila zahvalna kad bi baš mene obradovali ovim savršenim poklonom. :)
  • Default avatar -
    strasilica1
    Unučica mi ima za 4 dana 2. rođendan, a kako smije piti samo zobeno mlijeko, ovo bi joj bio koristan i njami njami poklon, kako kaže ona. Kad bi ju s ovime iznenadila sigurno bi bila najbolja baka na svijetu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    skywatcer
    Odavno sam upoznata sa dobrobiti zobi. Zobeni prizvodi se redovito nalaze na mom svakodnevnom meniju, poput zobene kaže sa medom, cimetom i ribanim jabukama, zobeno mlijeko koristim za tople napitke poput kakaa i kave, te pripravu raznih slastica poput pudinga …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Ovo isto zobeno mlijeko mi je moj dragi redovito kupovao tijekom trudnoće,jednostavno me na prvu privukao njegov specifičan okus,jednostavno nisam mogla započeti jutro bez njega.Nažalost to je trajalo svega nekih godinu dana,jer dolaskom našeg sinčića,potrebe za ostalim stvarima su se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vladi
    Ja želim ovaj poklon jer imam praznu policu u frižideru i baš bi se mlijeko uklopilo tu ;)
  • Default avatar -
    tarantula
    Zato što imam jednog konja od 140 kg u kući koji popije i pojede sve što mu dodje pod ruku pa možda uzne i zobene mlijeko. Kažu da je zob zdrava za probavu pa možda mu pomogne oko zubi,zdravlja a …prikaži još!
  • Default avatar -
    lucija1976
    Zobeno mlijeko- odlična zamjena za mliječni obrok od kravljeg mlijeka. Zbog alergija imali smo priliku upoznati druge vrste hranjivih i zdravih mliječnih pripravaka, bez toga vrlo vjerojatno ne bi iskušavali druge vrste mlijeka. Eto nečeg dobrog u lošem. Zobeno mlijeko …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Iskreno nikad nisam probala zobeno mlijeko a voljela bih
  • Default avatar -
    afrodita11
    Šalica mlijeka prije spavanja do nedavno mi je bila "pod obavezno". No, međutim, visoki stupanj trudnoce je ucinio svoje, ceste zgarvice su me odvratile od moje navike pa bi bilo dobro probati ovo zobeno mlijeko, mozda je ono stvarno drugacije!!!
  • Avatar Fishes
    Fishes
    Sjedim na poslu i slusam kako sef valja gluposti dok ja skrivecki surfam po zdravoj kravi :) Bas mislim kako bi mi sad jedan shake sa zobenim miljekom pasao da mi podigne energiju da mogu odslusat cijelu citabu........ :) Zdrava …prikaži još!
  • Avatar MalaPandica
    MalaPandica
    Budi se jutro, a s njime i ja Zna se koja je prva pomisao moja, Mislim na njega dan i noć, Ne znam kako ću bez OATLY-a moć´. Frižider otvaram, tad nevjerica nastaje, Shvatim da OATLY-a nema više! Tad groznica …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Budući da sam vegetarijanka, a uz to alergična na sva mlijeka životinjskog porijekla, zaista želim probati Oatly zobeno mlijeko, jer ga nikad do sada nisam imala priliku kušati. Trenutno pijem sojino mlijeko i super mi je, ali eto tko zna, …prikaži još!
  • Default avatar -
    CIKO
    Imam malu šestomjesečnu bebu. Supruga i ja zelimo izbjeci upotrebu kravljeg mlijeka, a Oatly zobeno mlijeko nam se cini kao idealno do faze u kojoj ce smjeti dobiti ostale mlijecne proizvode osim majcinog mlijeka. :) Pročitavši ovaj članak shvatio sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    REZIKA
    imam problema s tenom, a i s probavom, želudac me jako mučio pa sam u potpunosti izbacila mlijeko i malo po malo pokušavam eliminirati i ostale mliječne prerađevine iz prehrane. zobeno čokoladno mlijeko je izvrsno, pogotovo s malo meda i …prikaži još!
  • Avatar fawlty
    fawlty
    pusti priče uzmi oatly zobaj zdravo zob ti godi neće samo konje vrane zob da prene iz banane nije samo za vegane pusti priče nisu konji a ni bijeli labudovi čitatelji zdrave krave u zobi će da se dave …prikaži još!
  • Avatar zelenooka_22
    zelenooka_22
    Proizvodi od zobi našu prehranu upotpunjuju, time važno mjesto u našem jelovniku zaslužuju. Mlijeko svakodnevno na svom jelovniku preferiram, a I ostale ukućane u najboljoj namjeri na to motiviram. Za zdravlje cijelog organizma Oatly se brine, zahvaljujući njemu svaki imunitet …prikaži još!
  • Default avatar -
    Moreska
    Zato što mi je sutra rođendan, a mom dvogodišnjem sinu u ponedjeljak. Bila bi to nova pošiljka iz svemira našeg omiljnog "napitka za astronaute" (Oatlly&zelena magma) i divan dar.
  • Default avatar -
    renky
    Ne mogu napisati ništa o njemu jel ga nisam nikada niti probala.Imam visok kolesterol i vodim rat već četiri godine ishranom sa njime ali bitke dobijem na kratko, ali rat ne.Jedem sve i pijem većnu svega ali zobeno mlijeko, ne …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.