Komentari 62

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MIMA78
    Ovo je nešto predivno!Željela bih osvojiti ovaj poklon i darovati ga mami!Mama ne jede meso, ne pije mlijeko(kravlje), boluje od karcinoma i pokušava se hraniti što zdravije i jako pazi na ishranu.S obzirom da ima visoki kolesterol, jer koristi i …prikaži još!
  • Default avatar -
    scarecrow
    Naša beba je alergična na mlijeko (kravlje, kozje...), pa moramo kombinirati razna zobena, sojina, rižina... mlijeka, pa bi nam ovaj poklon paket sjeo "ko budali šamar" ... :)
  • Default avatar -
    strasilica
    Bankrotirati ću uskoro ako ne nađem sponzora za zobeno mlijeko, jer ova moja mala nesmije piti životinjsko mlijeko, a popije nekoliko puta dnevno punu bočicu od 250 ml..tako da smo osuđeni na alternative kravljem i kozjem mlijeku.... fino je,jako fino... …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hamuda
    Od nedavno, na zalost, u mojoj uzoj obitelji jedna osoba ide na kemoterapije i bori se za svoj zivot. Kako bi imala snage i kako bi rezultati bili sto bolji najbitnije je hraniti se zdravo. Hrana koja osigurava mnoštvo vitamina, …prikaži još!
  • Avatar fawlty
    fawlty
    Proizvode od zobi najviše volim zbog beta glukana, okusa i teksture. Osim na laktozu, intolerantna sam i na proizvode od soje, što je još jedan razlog za konzumiranje proizvoda od zobi. Posebno sam slaba na Oatly zobeno vrhnje kojim obogaćujem …prikaži još!
  • Default avatar -
    lana25
    Obožavam sve od zobi; zobenu kašu, zobeno mlijeko, vrhnje za kuhanje, čaj od neoljuštene zobi, griz od mljevene zobi. Ja sam zob fanatik. Usrećite me sa još zobenih proizvoda!
  • Default avatar -
    Marta85
    Nedavno sam se prosvjetlila u pogledu prehrane i odlučila prijeći na potpuno zdravu i bio prehranu jer to našem organizmu donosi samo dobro, u usporedbi sa "uobičajenim" i propagiranim načinom ishrane. Mnogi ljudi to još uvijek ne vide, ali priroda …prikaži još!
  • Default avatar -
    petite_fille
    Nažalost ne smijem piti mlijeko zbog zdravstvenih problema, ne podnosim laktozu, probava mi jednostavno podivlja čim konzumiram nešto što sadržava imalo mlijeka u sebi. Stoga bi mi ovo došlo ko naručeno jer stvarno volim mlijeko i mliječne proizvode, nisam probala …prikaži još!
  • Default avatar -
    vegi
    Zobeno mlijeko Oatly je prava riznica užitka i zdravlja, svačije raspoloženje trenutno popravlja. Molim vas da mi udijelite barem jedno, jer za moje zdravlje ono je vrijedno. Želim biti zdrava,vesela i čila, a to ću biti ako budem Oatly mlijeko pila!
  • Default avatar -
    Bruka
    voljela bi dobiti ovo mlijeko jer se pokušavam hraniti što zdravije i bolje. stalno govorim svojima da kupe to,ali nikako da se ostvari..ja najviše u kući pazim na prehranu i zdravlje i voljela bi da i moji ukućani počinju zdravije …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Probala sam rižino mlijeko,sojino i zobeno....i mogu reći da mi je zobeno po okusu najblaže i najukusnije,i još kad ga kombiniram sa zobenim pahuljicama ,palentom i crnom čokoladom,pa od toga napravim puding..mljac.Uglavnom koristim ga već dugo i u svim kobinacijama …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Baš sam jučer zezala dečka da on nije moj princ na bijelom konju nego konj te da ću mu kupiti zobi. Ovako bi dobio zdravu hranu! Ipak ja njega volim i želim da mi bude zdrav!
  • Default avatar -
    damac
    Zdravlje je najvažnije, a ja ga želim sačuvati! Želim što dulje uživati u životu zbog svog sina, da gledam kako raste i sazrijeva. Ne mogu si priuštiti luksuz i biti bolesna.
  • Default avatar -
    sgrizila
    Zovem se Samanta! Vrijedna sam studentica koja upravo radi na svom magistarskom radu. Kako je vrlo teško danas naći posao (to sam iskusila i na vlastitoj koži), razmišljam o bavljenju poduzetništvom. Zdrava krava je web stranica koju obavezno posjetim bar …prikaži još!
  • Avatar Ivkich
    Ivkich
    Voljela bih dobiti ovaj paket jer obično se hranim s nogu (pizza, burek, sendvič) - uvijek sam u žurbi. A zobeno mlijeko mi se čini kao super način da barem malo poboljšam svoju prehranu. A ako mi se svidi, dobit …prikaži još!
  • Default avatar -
    teica89
    Zobeno, Oatly zobeno mlijeko najbolje i najukusnije i k tome još eko, kupila, isprobala i jako pozitivno se obradovala :) kombinacije su mnoge, okus je za pet, trebao bi ga konzumirati više čitav svijet!
  • Default avatar -
    agiiiii
    Poklon ovaj meni treba da mogu spavat noću kao beba da me od laktoze u želucu ne steže da ne moram preskakat u mraku po kući mreže. Da zdravo pijem,i puno vitamina, da vidim koliko je zob zapravo fina. Da …prikaži još!
  • Avatar amarie66679
    amarie66679
    Neću lagati, za Oatly nikada u životu nisam čula iako je na hrvatskom tržištu prisutan od 1997. godine. Međutim, volim se zdravo hraniti i ne ustrčavam se isprobavati nove stvari te stoga žarko želim dobiti ovaj poklon paket, prvenstveno da …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Već 15 godina Oatly u Hrvatskoj se nalazi, i kako vrijeme prolazi samo najbolje iz njihove ponude nam dolazi. Mlijeko zobeno,rižino i sojino volimo baš svi;djeca i odrasli. Laktozu i kolesterol ne sadrže napici ti, zato su nam zaista najdraži. …prikaži još!
  • Avatar georgina
    georgina
    Zadnjih 5 godina zobeno mlijeko je jedna od osnovnih namirnica u našoj kuhinji. Moja osmogodišnja kćerka je razvila alergije na bjelančevine kravljeg mlijeka i jaja dok je bila isključivo dojena beba, dakle kroz moje mlijeko. Od svoje treće godine ona …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.