Komentari 66

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Lepr
    Mršavljenje je izazov kojeg prihvaćaš ili ne prihvaćaš u kojem gubiš ili dobivaš iz kojeg izlaziš kao pobjednik ili gubitnik. Proces mršavljenja je složen i zanimljiv proces. Prvo se donese odluka o mršavljenju. Jupi!!! Sada što je na umu (dijeta) …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanabo
    Karmela i Ana, obe imate unutarnju karizmu i zracite necim pozitivnim bez obzira na vasu kilazu, ali kako mi zene volimo da smo slang, potpuno vas podrzavam u ovom velikom izazovu, tim vise jer se javno prati svaki vas centimetar::))
  • Default avatar -
    Lepr
    Bravo Karmela-počela si vježbati kod kuće. Svaka čast. Pokazala si da za šlang figuru nije dovoljno biti teoretičar nego i praktičar. Možda tvoje srednje ime bude Twiggy. Karmela Twiggy Vukov-Colić
  • Default avatar -
    Somebody_20
    svaka cast na postignutim rezultatima i svaka cast strpljivoj ekipi. Ipak... sve je u glavi. U zelji i volji da skinemo kile. Iako bi bilo realno posto je sve u glavi da mi sami odlucimo vjezbati i mijenjati prehrambene navike, …prikaži još!
  • Default avatar -
    pchelica
    Odlučiti se za ovakav korak nije niti mala niti nebitna stvar. Godinama gledam žene u svojoj okolini i primjećujem koliko se muče sa suvišnim kilogramima. Biti fit u današnjem vremenu jako je teško. Uloge mame, supruge, kućanice, studentice, poslovne žene …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Kada se odlučimo na korak prema skidanju kilograma moramo biti svjesne da ćemo se sustresti i sa emocijama-od ljutnje (što kile ne idu dolje), do frustriranosti (jer nismo uspjeli skinuti onoliko koliko smo zamislili). Smatram da se kilogrami skidaju tijekom …prikaži još!
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Svi smo mi Karmela i Ana! :)))) I svi idemo step by step, korak po korak. Iz minute u minutu smo zdravije, ljepše same sebi (jer to radimo radi samih sebe!) i svakom tom minutom smo korak bliže našem cilju, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Samo oštro s kilogramima. Nema štrc,mrc,trc.
  • Default avatar -
    joija
    ha ti kilogrami ali uz puno muke ....bit če ih manje
  • Default avatar -
    ch
    Ana, sviđa mi se recept. Isprobat ću ga. Ja sam jela tjesteninu s tunom, pelatom, peršinom i bosiljkom i isto nije loša a probala sam i s tunom i vrhnjem ali ti ne preporučujem s vrhnjem jer deblja.
  • Default avatar -
    ch
    Nadam se da će nam se Karmela vratiti iz daleke Finske dobro raspoložena i prepuna dojmova ali i da se pridržavala uputa Zdrave Krave i da je napredovala, iako neznam kako će tamo vježbati. Drago mi je što vježba i …prikaži još!
  • Avatar tina28
    tina28
    Samo danas posvetit ću pet minuta vremena dobrom treningu; kao što je hrana nužna za život tijela, tako je dobro vježbanje nužno za život duše.Karmela i Ana ova misao nagonit će vas da svakih pet minuta mislite na sebe.Ova misao …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    I dok se žene odriču svega i svačega samo da bi bile fit, šlag,tanke kao grančice i što ti ja znam...muška populacija ne muči takvu brigu.Oni muče brigu kada vide meso. Ne, ne mislim meso u tangama, halterima i sl., …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sole73
    Sve je to lako kad to čitaš . Eto idem svaki dan u teretanu , još nikad nisam uspjela 800 kalorija izgubit . 300 do 400 u sati i po to da . Zbog bolest ne smijem duže . Ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    sole, svaki dan po sat i pola u teretani??? pa na ljeto si fit! ne brini oko izgubljenih kalorija ako tako nastaviš :) to uopće nije bitno. svatko gubi kalorije različito, tako da...
  • Default avatar -
    cvijet
    Draga Karmela I draga Ana iskoristte ovu priliku da izmršavite, jer oko Vas je čitav tim stručnjaka. Učinite to zbog mene i svih onih koji ni fitness centar, ni kozmetički, niti oranizirani aerobik u svom gradu nemaju. Još jednom želim Vam da uspijete
  • Default avatar -
    princes
    Upravo sam se registrirala i odmah sam pohitala da kažem curkama da znam da nije lako, jer najviše od svega ne volimo kad nešto ne moramo, a u stvari smo svjesni da upravo moramo to napraviti da bi nam bilo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Od kada je svijeta i vijeka žene uvijek pokušavaju doći do fizičkog savršenstva. Danas većina žena nastoji postići fizički izgled koji je kombinacija Betty Boop i Barbie.
  • Default avatar -
    zoe
    Pozdrav curke! Vidite koliko smo mi sve lijene???? Normalno da imamo koju kilicu viška, nije ni čudo kada se ne hranimo kako treba. Mislim zaista, dok dođemo kući sa posla još da gubimo vrijeme na kuhanje, kako da ne!! Ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Naše lutkice curice su na pola puta do cija. Da samo ste na pola puta ali do cilja još niste stigle. Samo održite tempo nemojte da se ponesene dobrim rezultatima opustite, nego pred sam cilj još pojačajte tempo. Kile i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.