Komentari 66

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    scalia
    Drage Ana i Karmela želim vam da postignete svoj cilj i da što lakše održavate postignuto rezultate...Prateći vas odlučila sam se i ja aktivirati i izvući iz beznađa u koje sam potonula...Naime kao dijete bila sam bucmasta i onda sam …prikaži još!
  • Avatar Gosha
    Gosha
    Draga Ana i Krmela želim Vam uspjeh u mršavljenju.Po sebi znam da nije lako jer i ja prema rezultatima ZDRAVA KRAVA i ja imam 5 kila viška. Dobro to mi nije sve od jela jer mi štitnja ne funkcionira, ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Iza sedam mora i sedam gora živio je zli čarobnjak, kvrgava nosa, niska rasta a jedini prijatelj mu bješe žaba. Jednog dana krene čarobnjak u pohode gradu,kad ugleda djevu krasnu. Zlatne kose ima, uzak pas koji oduzima dah a noge …prikaži još!
  • Default avatar -
    ch
    Karmela i Ana, Vježbaju svakoga dana. Hrane se zdravo I nije im žao. Idu na tretmane I baš su sjajne. Žele izgubiti kile I baš su sile. Ne žele masne stanice I baš su carice. Ne žele ni celulit I …prikaži još!
  • Default avatar -
    ch
    Karmela i Ana, smršale su jako. To vidi svatko! Uprite iz sve snage, još malo je ostalo, pa će biti gotovo! Do Nove godine bit ćete fit, neće Vam odoliti ni Brad Pitt, a Vi ćete dignuti nos, ko Kate …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Potrošnja kalorija prema aktivnosti http://www.covermagazin.com/potrosnja-kalorija.htm Pažljivo s dijetama jer ako odaberete krivu dijetu možete se udebljati! najbolje je odaberati dijetu koja se poklapa s vašim životini stilom ili još bolje poslušajte savjet liječnika. U prehrani svakako ubacite naranče jer sadrže …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.