Komentari 55

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dunja_vk
    ulje lavande mi je pomoglo kod kronične glavobolje. lagano sam ga umasirala u vrat i sljepoočnice i ostavila da djeluje. u vrlo kratkom vremenu, za nekih 5minuta, sam osjetila kako djeluje, i da me glavobolja popušta :)
  • Default avatar -
    Ivanasz
    Eterična ulja koristim vec duze vrijeme i mogu ih preporuciti svima. Tako je odlican geranij protiv prosirenih kapilara, vetiver protiv bora, kupka s čajevcem protiv prehlade ili gripe, a lovorova kupka smanjuje bol u misicima. Probajte, necete pogrijesiti :)
  • Default avatar -
    ateljs
    Ulje mente, ružmarina i eukaliptusa koristim za finu stimulirajuću masažu, a ulje lavande mi pomaže kod glavobolje, tada malo ulja utrljam u sljepoočnice i za tren mi je puno bolje. Voljela bih imati ovu knjigu i naučiti se služiti i …prikaži još!
  • Avatar Neda83
    Neda83
    Ne koristim eterično ulje jer ne znam kako.... Imam par bočica koje sam dobila na poklon i to ulje lavande i ruže,čekaju da ih pravilno isprobam...
  • Default avatar -
    Shoubi_dubi
    Meni osobno jako odgovaraju citrusna eterična ulja, pa tako volim koristiti ulje kore mandarine, kore grejpa i ružina drveta. Koristim ih gotovo svaki dan i služe mi prvenstveno za podizanje energije.
  • Default avatar -
    inesplet
    Imam kod kuće nekoliko eteričnih ulja koje najviše koristim u mirisnoj lampi,čak sam jednom napravila i parfem, a i nije bio tako loš.Od svih ulja ipak najčešće i najviše koristim lavandu zato što je to JEDINO ulje koje se izravno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tajci5555
    Imam više različitih eteričnik ulja kući. Prilikom učenja, za uklanjanje nervoze i napetosti. Provjereno, jako dobro djeluje kada dođu ispitni rokovi. Eterično ulje jasmina za miris kuće, tako ugodno miriše cijela kuća. Eterično ulje ružmarina za cirkulaciju, par kapi u …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanai
    Budući da sam kući radi maske za lice i tijelo,redovito koristim razna eterična ulja. Npr. za lice pravim masku od zelene gline s eteričnim uljem lavande. Protiv celulita pravim mješavinu s baznim uljem bršljana i eteričnim uljima limuna i naranče. …prikaži još!
  • Default avatar -
    olala
    O eteričnim uljima znam ponešto, a počela sam ih intenzivnije koristiti nakon što sam saznala kako su umjetni mirisi štetni. Često koristim et. ulje naranče, mandarine i limuna za osvježivanje prostora, čajevac za dezinsekciju, lavandu kao miris u ormaru ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ruler
    Da budem iskren, nikada nisam koristio eterična ulja niti znam nešto mnogo o njima. Zadnja sam godina srednje škole te me čeka državna matura i puno puno stresa i živciranja. Ova knjiga bi mi mogla pomoći da pronađem rješenja za …prikaži još!
  • Avatar kosee
    kosee
    Zapravo nemam pojma o eteričnim uljima. Moja mama ih proučava i nabavlja, često mi je znala reći neka probam neko od njih, a ja sam odmahivala rukom. Na kraju, kad sam ju odlučila poslušati, rješila je moje probleme s komarcima …prikaži još!
  • Default avatar -
    gzeba
    Obozavam etericna ulja i kao i vecina ih koristim za stvaranje ugodne tj.mirisne atmosfere u kuci. Neznam koliko ih imam al slaba sam na njih :-). Bilo bi zaista lijepo nauciti i stogod vise i kako si mozda pomoci u …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasna460
    Etericna ulja - hvala Bogu sto postoji. Od pamtivijeka se prepoznavala njegova ljekovitost i blagotvornost za zdravlje. Tako se i ja svakodnevno uvjeravam u njegovu korisnost. Kada mi je zacepljen nos kapnem dvije tri kapi eukaliptusa u vodu i duboko …prikaži još!
  • Avatar idic
    idic
    joj super bi mi ova knjiga došla,završila sam školu za aroma masera i znam ponešto o eteričnim uljima,koja su prirodno blagotvorno sredstvo za razne boljke. Najviše volim koristiti limun travu u aroma lampi kao repelent i osvježavanje zraka i podizanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Eterična ulja su jako ljekovita,pomažu kod mnogih zdravstvenih problema,imaju svoju primjenu u njezi kože,u kupkama a jako dobro stimuliraju naš um. Naravno da treba znati njihovu primjenu jer nepravilnom upotrebom mogu postati i otrovi. Bitno je znati ih dozirati kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    Eterična ulja sadrže najbolje od biljke i koncentrat su čistog zdravlja,ali s njima treba biti oprezan.Važno je da je ulje prirodno i da se koristi po principu manje je više.Osobno obožavam ulje lavande i koristim ga za umirenje,za bolji san,kao …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    završila sam tečaj za medicinskog masera. na tom putu izobrazbe, najmanje smo se dotakli eteričnih ulja. spominjani su samo omjeri određenih ulja koji se koriste kao finalni proizvod za masažu. znam da je uz njih vezano puno više priča, zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Eterična ulja su moja svakodnevnica. Obožavam miris citrusa i koristima ga za ugodan miris u kući. U kući imam osobu oboljelu od karcinoma, pa mi eterična ulja pomažu kod tegoba izazvanim kemoterapijama i zračenjima. Ulje lavande je savršeno za glavobolje …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Prije nisam koristila eterična ulja, ali sam jedan dan imala tako jaku glavobolju, pa nisam išla na posao. Ostala sam u krevetu i mislila da ću umrijeti od bolova. Susjeda mi je donesla lavandino ulje, umasirala sam par kapi ulja …prikaži još!
  • Default avatar -
    Faint
    Najviše koristim eterično ulje cimeta jer mi pomaže u borbi protiv celulita. Obožavam i naranču koju koristim za ispunjavanje stana prekrasnim mirisom. Sa samim ljekovitim svojstvima drugih eteričnih ulja i nisam baš upoznata, ali planiram se uskoro detaljno informirati kako …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.