Komentari 55

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Ponedjeljak je kao i uvijek počeo vrlo stresno. U boravku me nakon sinoćnjeg partijanja dragog sina i njegova društva dočekao ustajali miris cigareta i prolivenog piva. Nakapala sam malo ulja mandarine na suhi češer i stavila ga na radijator. Dok …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Ponedjeljak je kao i uvijek počeo vrlo stresno. U boravku me nakon sinoćnjeg partijanja dragog sina i njegova društva dočekao ustajali miris cigareta i prolivenog piva. Nakapala sam malo ulja mandarine na suhi češer i stavila ga na radijator. Dok …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Ponedjeljak je kao i uvijek počeo vrlo stresno. U boravku me nakon sinoćnjeg partijanja dragog sina i njegova društva dočekao ustajali miris cigareta i prolivenog piva. Nakapala sam malo ulja mandarine na suhi češer i stavila ga na radijator. Dok …prikaži još!
  • Default avatar -
    analuna90
    Volim eterična ulja zbog njihove lijekovitosti i prekrasnog mirisa. Ne znam puno o njima ali voljela bih pročitati ovu knjigu :) Trenutno koristim ulje od lavande koje me opušta nakon stresnog dana, učenja za faks i pazenje malog djeteta :)
  • Default avatar -
    euphoriazgb
    Obožavam eterična ulja! Sa aromaterapijom me "zarazila" prijateljica (koja se bavi aromaterapijom već duži niz godina) kada sam joj se požalila za svoj loš ten i akne, niti jedan proizvod do tada mi nije pomogao. Dala mi je par prijedloga …prikaži još!
  • Default avatar -
    luna14
    Dakle imam 14 godina i jako me zanjima prirodna kozmetika.Počela sam raditi kreme,lalbela,tonike...imam dosta et. ulja doma i koristim ih prema raspoloženju.Mojim prijateljima je to sada postalo vrlo popularno pa me cesto mole da i njima napravim neku kremu sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    2_ms
    Prehlada u punom jeku, zima se bliži i trebam u nabavu eteričnih ulja. Kako bi još više naučila o kućnoj upotrebi i primjeni eteričnih ulja super :-) bi mi došla knjiga "Eterična ulja" !
  • Default avatar -
    dklikic
    U vrlo kasnim godinama starosti (38)sam odlučila upisati fakultet,jedan od opravdanih strahova je naravno i KONCENTRACIJA,kako sjediti satima ,učiti i upamtiti hrpa podataka...U glavi još nerješene stvari sa posla,kuhanje za sutra,ona silna prašina,igračke po cijelom stanu koje čekaju da se …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivankah
    Svaki miris ulja me podsjeti na odredeno mjesto ili dogadaj.Koristim ih kako bi se osijećala ugodnije.Miris naranče me vraća u naručje bake kad guli naranču i zajedno je jedemo.Miris cimeta na doručak kad sam bila mala(gris posipan cimetom). Miris jabuke …prikaži još!
  • Default avatar -
    luna14
    Drago mi je što se pružaju prilike da dobiju knjigu i oni čiji imovinski status nije najbolji nego ovisi o njihovoj domišljatosti.. Imam 14 godina i volim prirodu općenito, sve ono korisno što mogu sama napraviti i osjećati se ponosna …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadicaaa
    Otkrit ću vam jedan recept koji ja koristim protiv strija. Pomiješam kamilicu s uljem od lavande i jojobe te tom mješavinom svakodnevno mažem područja sa strijama. Opažam rezultate i masaža stvarno godi mojoj koži, tim više što znam da je …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanal
    koristim eterična ulja a najviše volim miris melise a i lavande. nisam nikad koristila ulje lavande za glavobolju pa bi rado imala ovu knjigu i naučila se služiti eteričnim uljima za ostale ljekovite svrhe a ne samo kao ugodan miris u sobi
  • Default avatar -
    imisetic
    Eterična ulja najčešće koristim u aroma lampi (trenutno je to limunska trava i metvica) i to zapalim dok čistim kuću :) Tada se osjećam poletno i marljivo jer djeluju na mene izrazito stimulirajuće, svježe i ugodno. A i kuća ostaje …prikaži još!
  • Default avatar -
    MarinaMustac
    Ovo ljeto sam otkrila djelotvornost raznih ulja, tako sada svakodnevno pijem žličicu ulja crnog kima (za kojeg su stari egipćani govorili da liječi sve bolesti osom smrti). Umjesto losiona ili mlijeka za tijelo koristim ulje marelice, za sunčanje sam koristila …prikaži još!
  • Default avatar -
    kokicaa
    Zadnjih godinu dana prošla sam neke radionice te počela sama izrađivati sapune i kozmetiku za sebe, svoju familiju i prijatelje. Jako me zanimaju prirodna svojstva biljaka, utjecaj eteričnih ulja na zdravlje i ljepotu te mi je svaka informacija dobro došla …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.