Komentari 89

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    labica
    zašto? ... jer mi pomaže da se pomirim sa crijevima :)
  • Default avatar -
    isollea
    Prije nego što sam počela piti probiotik jogurte imala sam stalno problema s probavom, često me nakon jela bolio trbuh. No, otkad to redovito pijem, više nemam nikakvih problema :) Sad pomažu i pri održavanju težine. Kad sam gladna popijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivankavz
    probiotik piem svaki dan jer mi pomaže protiv bakteriskicrijevnim infekcijama i rad crijeva kako sam počela piti osiječam da nemam toliko problema sa crijevima
  • Default avatar -
    nusha
    Bolujem od iritabilnog kolona .Prvo sam ga pila jer sam morala,a sad ne mogu zamisliti dan bez njega... Tako da ako meni poklonite taj paket,znate da je otišao k pravoj osobi:)
  • Default avatar -
    stanli
    Probiotik pijem svaki dan jer je moja probava uz njeg postala kao švicarski sat. Problem "napuhanosti" je nestao i ja se osjećam baš super.
  • Default avatar -
    doroteica
    Godinama sam imala problem sa "liijenim crijevima". Debljala sam se i osjećala se napuhnuto. Prije mjesec dana počela sam redovoto uzimati probiotik. Ponekad ga čak umiješam u posni sir ili dodajem drugim jelima. Oduševljena sam, jer mi se stolica jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    POMER
    Moj sin je u petoj godini života imao velikih problema sa zdravljem, ustanovljeno je da se radi o alergiji na konzervanse te mu se ista manifestirala na crijevima, odnosno imao je jake bolove u trbuhu, mršavio je i nije mogao …prikaži još!
  • Default avatar -
    renchy81
    Pijem probiotik svaki dan tako da mojim "lošim" bakterijama ne bi bilo dosadno, pa im dofuravam ekipu "dobrih" bakterija.:) Sve dok se one međusobno bore moj imunitet i probava su na vrhuncu.
  • Default avatar -
    dadoitea
    Oduvijek sam imala problema sa stolicom, ali jedan još mnogo veći problem su hemoroidi (prije deset godina sam ih operirala, ali opet su mi počeli stvarati probleme). Na nagovor prijateljice počela sam uzimati probiotike i moji problemi sa hemoroidima postali …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina021
    Probiotik pijem obavezno svaki dan, kako bih ojačala imunitet, a uz to su i ukusni. Imala sam zdravstvenih problema, radilo se o upali zbog koje sam morala jačati imunitet da pobjedim upalu i virus koji ju izaziva. Nema drugog lijeka …prikaži još!
  • Default avatar -
    Carmen2
    Osim što pozitivno utječe na probavu i imunitet, utječe i na moje dobro raspoloženje!
  • Default avatar -
    glava
    iskrena zahvala probiotiku koji mi je (uz svakodnevnu primjenu) uspio vratiti osmjeh na lice(čitati-normalnu probavu)
  • Default avatar -
    lalaland
    Otkad svakodnevno pijem probiotik, u 4 mjeseca sam smršavila 12 kilograma bez pretjeranog odricanja u jelu. Kad popijem probiotik, dugo nemam potrebu unositi hranu u organizam, pogotovo me više ne zanimaju slatkiši i grickalice. Probava mi je za 5 :-)
  • Avatar loona
    loona
    Jogurt s probiotikom je već 2 godine moj glavni saveznik u borbi s kandidom. Čim prestanem piti probiotik, eto nje opet. :-S beštija! isto tako, pomaže mi u regulaciji probave (pogotovo kad kombiniram probiotički jogurt i zobene pahuljice). a i …prikaži još!
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Svakog dana probiotik jedan za moje zdravlje jako vrijedan. U borbi s kilama dobro dođe, jer tada ta borba lakše prođe. Trbuh te više ne boli često, i onda nastane za leptiriće mjesto. Leptiriće probiotik meni daje na dar i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Arci111
    Najbolji recept za dobru probavu...jak imunitet......obranu od infekcija.....od loših crijevnih bakterija.....za obnovu crijevne mikroflore....je PROBIOTIK UZMI SVAKI DAN!!!! Neka počne borba dobrih i loših bakterija.....u kojoj je jako dobro poznat kraj.... POBJEDNIK DANA "PROBIOTIK" (dobre bakterije)!!!!! JUHU!!!!!
  • Default avatar -
    Ivana3
    Otkad mi je ginekolog preporučio probiotik svako jutro, manje ga viđam :) napokon :) Canesten, rosalgin, lactogyn, rojazol....bye bye
  • Default avatar -
    mrkvi
    Jogurti s probioticima dio su moje svakodnevne rutine već godinama, tako da i ne znam kakvo bi mi zdravlje bilo bez njih. Ako moram piti antibiotik, onda još dodatno pijem probiotik u kapsulama ili vrećicama. U trudnoći sam morala primiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    rozmeri
    Puno radim , imam tri male bebe pa , iako uživam s njima , ipak sam dosta pod stresom . Naravno , prve tegobe sam osjetila na želusu , bolovi , mučnine i grčevi. Na preporuku prijateljice , malo sam …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    "Zašto pijem probiotik svaki dan?" - do 3.1. 2011. kao komentar članka ostavi svoj odgovor na ovo pitanje, jer će 10 najboljih komentara Vindija nagraditi poklon paketom svojih proizvoda! Ako želiš znati kojih 10 komentara smo izabrali kao najbolje, pogledaj …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.