Komentari 89

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    iva1974
    bez puno objasnjenja ovisnost:))) obozavam jogurt ...i evo sad opet moram do frizza po jedan...nemoj misliti na jogurt,nemoj misliti na jogurt:)))
  • Default avatar -
    ja134
    Mliječni proizvodi s probiotikom postali su moje "piće" kada sam shvatila da nešto moram poraditi na "uređenju" svoje unutrašnje, ali i vanjske kože. Iznutra zdrava, izvana vesela - moj je moto nastao redovnim korištenjem mliječnih proizvoda s probioticima. Postala sam nova žena.
  • Default avatar -
    innaaa
    Volim jogurte, pogotovo s veeelikim komadima voća. Zbog praktičnog korištenja odavno su postali neizostavni dio moje marende. Često koristim baš one s probiotikom, jer su zdraviji, osvježavaju i mislim da me neće udebljati.
  • Avatar ninanena
    ninanena
    Probiotik jogurt pijem zato jer često koristim kortikosteroide i ostale teške lijekove.Dan mi započne uz omiljeni L Casei jagoda,grožđe,crni ribizl.Taj mi je nekako najdraži i uvijek ga mora biti u frižideru.Lijepo je biti ovisan o tako finim i zdravim stvarima …prikaži još!
  • Avatar MissMu
    MissMu
    Zato što se uvijek treba čuvati imunitet, a u tome mi najbolje pomaže probiotik L Casei zato što sadrži zdrave sastojke, a i finog je okusa. Voli ga moja cijela obitelj, pa se moram probuditi najranije da ga prva zgrabim. :)
  • Default avatar -
    Ivily
    Probiotik konzumiram svaki dan po preporuci svog ljecnika, i moram vam reci da su moje zelucane tegobe gotovo nestale. I bas se dobro osjecam kad znam da sam uzela svoju dnevnu dozu probiotika, jer osim sto je jako finog okusa, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tinjica
    Što napisati , a da nije već napisano , prepisano, umotano u celofan i pisano sa figom u đžepu "da baš moj odgovor pobijedi". Ja ću reći ovako, pila sam ga dok sam išla u srednju-bio je sastavni dio mog …prikaži još!
  • Default avatar -
    bambi22
    Zašto pijem probiotik? Jedva sam skiinula kile i fakat sam slatkohrana kao što bi babe rekle, ali čim popijem probiotik nekako mi nije više prazan želudac i šta ja znam imam osjećaj neke sitosti i nisam više gladna. zdrav je …prikaži još!
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Pozdrav svima! I sve najbolje u Novoj godini! Kada ćete objaviti dobitnike? Hvala!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.