Komentari 89

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar idic
    idic
    DOK DRUGI ZBIJAJU RIME ŠTO ZBOG VINDIJA PROBIOTIKA SE ŠIRE,JA DRAGI MOJI MORAM VAM REĆI AKO ŽELITE UŽIVATI U SVOM ZDRAVLJU I BRINUTI O SEBI PROBIOTIK JE BR 1. PIJEMO GA SVI : MOJA TROGODIŠNJA KĆI KOJA ZASLUGOM VINDIJA PROBIOTIKA …prikaži još!
  • Default avatar -
    inas
    neću lagati, uopće ne pijem jogurte, a znam da bi trebala, ne znam kad sam zadnji put popila jogurt, što je stvarno loše za moj organizam i imunitet, i kosti. Svaki put u trgovini, uzet ću, pa zaboravim i tako. …prikaži još!
  • Default avatar -
    lelapetar28
    Evo iskreno ja ga ne pijem...tj ja sam od onih ljudi kojima jako smetaju mljijeko i mliječne prerađevine..e sad ,ne pijem ga jer ga nisam niti probala nikad u životu. Mislim da je slično jogurtu barem tako miriši pa se …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninica8
    jednostavno jer je zakon! :)
  • Default avatar -
    BBoop
    Pijem ga svaki dan jer se tada osjećam lagano kao perce....a čaroliju okusa koju mi pruža ne može ništa zamijeniti...brusnica i jabuka...mmmmmmm :)))
  • Default avatar -
    SilkyCoco
    Iskreno, ne razmišljam toliko o probiotiku koliko o tome koji jogurt mi odgovara. Naišla sam na Vindijin L.Casei (narančasti) koji mi je postao najdraži od svih jogurta (prije sam pila BBL od jagode i banane, ali sad mi je L.Casei …prikaži još!
  • Default avatar -
    yaniska79
    pijem ih da mi trbuh ne izgleda kao da je humpty-dumptyev :)
  • Default avatar -
    Shema
    Brz, jednostavan, ukusan, lagan i zdrav obrok za velike i male u svako doba dana.
  • Avatar idic
    idic
    probiotik pijemo svaki dan da nam dan prođe lijepo kao san.evo i danas smo popile svoju dozu,probava nam radi ko podmazana,a zločeste bakterije nek nas zaobiđu.Mi smo inače veliki obožavatelji Vindijinih proizvoda,a posebno njihovih probiotika i drugih mliječnih proizvoda koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pemale
    Neću lagati, ne pijem ga svaki dan, ali svaki drugi - da. Obožavam jogurt, a primjećujem da odlično djeluje na moju liniju. Najslađe je što to i drugi primijećuju. :) Nakon tri poroda, nije lako biti vitka mama. A što …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Pijem ga svako jutro ili ga nosim u školu za užinu na pauzi između nastave. Odličan je jer me osvježi, a opet se osjećam puna energije, lagano i poletno. Inače kad jedem fast food hranu, obvezno uz nju konzumiram probiotik …prikaži još!
  • Default avatar -
    drenova
    zbog transplatacije dnevno pijem ogromnu količinu lijekova svaki dan i upravo zbog toga su mi probiotici nezamjenjivi u održavanju crijvne flore koja bi bez njih bila zasigurno u vrlo lošem stanju.
  • Default avatar -
    zdravaelena
    Današnji tempo života je brz i užurban, kada u pauzi želim popiti nešto zdravo i dobro za mene,nema boljeg i zdravijeg od probiotika.Osjećam se dobro i zadovoljno nakon takvog obroka samog ili u kombinaciji sa pecivom ili vočem.Savjetujem ga svima,pozdrav.
  • Default avatar -
    scalia
    Što je probiotik? To je prirodni antibiotik. Bifidobakterium i LGG-e Candidi albicans,Salmonelli i Escherichii coli kažu NE NE NE. Oni su mikroorganizmi koji u nama žive ...I ubijaju bakterije krive. Ta bakterijska kultura Za patogene bakterije u debelom crijevu je …prikaži još!
  • Default avatar -
    matejahranjec
    imala sam probleme sa želucem, osjećala sam jaku bol, i osjecala nadutost, tada se ustanovilo da imam gastritis, a nakon gastroskopije i bakteriju Helicobacter; nakon cega sam morala popiti jednu veliku dozu antibiotika. Doktor mi je preporucio da svako jutro …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirabel
    Svaki ponedjeljak ujutro pravac dućan, 5 bočica najboljeg jogurta (zeleno bijeli) i u frižider na poslu, imam za cijeli tjedan .... ukusan, zdrav i još najvažnije od svega vrlo učinkovit ! Velika petica za te čudotvorne boćice. Sretni blagdani svim …prikaži još!
  • Avatar foxxyy48
    foxxyy48
    Imala sam problema sa nadutosti, kao i sa kilažom. Već duže vrijeme pijem Probiotik jogurt skoro svaki dan. Nadutost je nestala kao rukom odnesena, a uz reduciranu prehranu i korištenje probiotika kao zamjene za neki međuobrok, primjećujem odlične rezultate. U …prikaži još!
  • Default avatar -
    zujalica
    Kao student koji svakodnevno jede nezdravu i brzu hranu,svakodnevni stres prouzrokovao je probleme s probavom od nadutosti do "teške stolice".Odabirom raznih probiotika stanje se je samo ublažavalo ali svakodnevnim konzumiranjem vitaktiva moja je kakica postala vitalna a nadutost nestala. :) …prikaži još!
  • Default avatar -
    twigy
    Obično mi roditelji poučavamo djecu što je zdravo, ali u slučaju probiotika ja sam naučila od svoje curice. Dok je bila jako mala imala je problema s probavom i svašta smo isprobali kako bismo joj pomogli, no sve je davalo …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Osmjeh ja ne skidam sa svog lica ljudi, kad vidim kakve stvari Vindija nam nudi. Budim se i trčim prema frižideru,imam samo jednu neostvarenu želju. Pogodite molim o čemu se radi , jugurtiće samo želim da zgrabim. Vindija za zdravlje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.