Komentari 128

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ciklama
    ajmo cure, još malo:)
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    I kako ide ovdje? Ja sam ušla u drugu fazu dijete. Doduše, još malo zgriješim kao sad maloprije s kojom šampitom i sl. ali puno manje mi fale slatkiši. Koja kila je manje ipak :)) tako se ni vi nemojte …prikaži još!
  • Default avatar -
    ch
    Divim se Karmeli i Ani što mršave ovako javno i svaka im čast na tome! Ja se to nikad ne bih usudila. Osobno sam skinula 5 kilograma od početka akcije " Mršavimo zajedno, 3" i one su mi puno pomogle. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Ne želim da se hvalim ali zaista sam bila u pravu kada sam rekla da će naše curice lutkice nositi s ponosom nadimak The Body. Više vam nikad nitko neće reći nešto u smislu :hop cup poskočit ću mršaviju curu …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    lepr, svaka čast na tvojoj procjeni. ali ni jedna od ovih žena nije moja curica lutkica. govori u svoje ime. nepristojno je za njih govoriti da su curice lutkice osim ako si im mama ili baka, a i tada samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Labice, mene tvoj komentar nije obogatio!
  • Default avatar -
    zoe
    Drage naše sudionice, Karmela i Ana ponosni smo na Vas! Velika čestitka na Vašem uspjehu, trudu , odricanju i volji koju ste uložile u same sebe, a pri tome obogatile sve nas svojim iskustvom , znanjem i zajedničkim učenjem zdrave …prikaži još!
  • Default avatar -
    joakimica
    Neki dan sam vidjela karmelu i baš mi se nije činilo da je nešto smršavila,čak je izgledala debelo.mislila sam da je to efekt televizije ali nisam se prevarila,jer sam je vidjela u gradu i vjerujte ne bi htjela izgledati kao ona.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.