Komentari 104

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kandina
    E, pa ovako,...Ja sam velika spavalica i zbilja mi se teško dignuti ujutro, no otkada sam odlučila zdravije živjeti i doručkovati , nekako je sve postalo lakše. Zašto?? Jer jedem Vivera Corn flakes s kefirom svako jutro i toliko uživam …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    NISAM LJUBITELJ DORUČKA A KAKO SAM DOSTA POPUNJEN I DA KAVU NE PIJEM NA TAŠTE SUPRUGA JE UVELA ŽITNI DORUČAK.IMA MNOGO PREDNOSTI A NAJVAŽNIJI JE DA OČISTIM CRIJEVA ZA TAJ DAN PA NEMAM PROBLEMA SA VJETROVIMA ILI ŽGARAVICOM A MALO …prikaži još!
  • Avatar zelenkapica
    zelenkapica
    Volim započeti dan sa žitaricama jer si ih serviram u trenu, pa imam vremena za grickanje, mljackanje, žvakanje... Između dva zalogaja nahranim ptičice, a često i zapjevam. Tada naravno i one zapjevaju. A onda i maca od susjeda zamjauče. Pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    dumai
    Zato jer je zdravo i jer se ja osjećam zdravije i bolje,a samim time i moja obitelj. Dan mi počne nekako poletnije i puna sam optimizma i snage.
  • Avatar amarie66679
    amarie66679
    Nikada nisam razmišljala o tome da sam se nekih problema s kojima sam muku mučila godinama mogla vrlo jednostavno riješiti jednim ukusnim, zdravim i kvalitetnim doručkom. Naime, prije škole sam se uvijek žurila i nikada nisam mogla doručkovati, osobito ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Vodim dvostruki život koji zna biti iscrpljujući pa ne stignem doručkovati. Vivera bi mi dobro došla.
  • Avatar rokolina
    rokolina
    Vivera žitarice, za dobro jutro i zdravi početak dana. Zdrav doručak, lagan i hranjiv , omogučava mi ubrzavanje metabolizma, tako da cijeli dan, koji je zahtjevan i pun obaveza, sa lakoćom mogu izdržati. Također, i kao međuobrok za vrijeme radnog …prikaži još!
  • Default avatar -
    CIKO
    Žitarice su moja jako omiljena hrana, zaista, to je moj savršen doručak bez mana. Svako jutro potrebnu energiju mi daju, omogućuju mi da u tom danu sve svoje obveze uspješno privedem kraju. Odlično ih kombiniram uz apsolutno sve, mlijeko, jogurt, …prikaži još!
  • Default avatar -
    SilkyCoco
    Ključnu stvar koju bih napomenula jest da ne shvaćam pod kojim pojmom mislite žitarice. Shvaćam tko je sponzor... ali... evo mog doručka. Svaki dan jedem žitarice, ključno je da su cjelovite. Jedem ih zato što ih volim. Jedan dan su …prikaži još!
  • Default avatar -
    biba26
    Najbitnije je da su zdrave i ukusne (naročito one sa komadičima voća). Uspjela sam pomoću njih regulirati probavu i probleme sa zatvorom. Moram priznati da mi prilikom putovanja nedostaju, tako da sam počela spremati u male vrečice, vakumirati (radi praktičnosti) …prikaži još!
  • Default avatar -
    monster95
    Htjela bih osvojiti ovaj poklon paket za svakog malog brata. On je veliki ljubitelj pahuljica I nadam se da cete obradovati I njega I mene.
  • Default avatar -
    suzika11
    Imam jako osjetljiv želudac, svako jutro se budim s osjećajem pečenja. Kada pojedem zdjelicu žitarica svi simptomi nestanu.
  • Default avatar -
    MEAH
    Iskreno ne jedem žitarice, slično tome možda samo čokolino, ako dobijem poklon paket, probat ću sve i osjećat se bolje, jer sam čula da je jako zdravo, i uz Zdravu kravu, kupovat ću žitarice.
  • Default avatar -
    pero2001
    O da, zitarice su moj omiljeni dorucak, i to ne samo dorucak - posluze kao snack ili vecera. Cak i na posao nosim porciju. Isprva su svi skicali na moj gablec koji veslo zvecka po posudi, a sada sam primjetila …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Stalno jedem Vivera žitarice i odličan su doručak. Nemam pojma kako sam živjela bez njih dok ih nisam otkrila... :-) Šalim se malo, naravno, ali zasta - danas mi je teško zamisliti doručak bez njih!
  • Default avatar -
    marali
    Kako sam periodično zatvorena u kući, učeći i spremajući ispite, imam problema sa zatvorom kojeg sam se pokušavala riješiti na svakojake načine, dva kivija natašte, jogurt, šalica crne kave ( iako ne volim ni kavu , a nisam baš ljubiteljica …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Nisam tip od jutra,buđenaj a pogotovo doručka ali kao "savjesna" majka moram djeci biti uzor i zajedno s njima doručkovati.Isprva su to bili minimalistički komadi tosta koje sam gutala teškom mukom dok su oni tamanili sve vrste žitarica koje postoje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Babce
    Zvoni mobitel. Budilica. Dižem se, protrljam oči, pogrebem se gdje treba, upalim radio i odgegam se do kuhinje. Dok se kuha kava, jedem žitarice sa žlicom meda i čitam novine koje opet nisam stigao jučer. Srknem kavu i taman dok …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Obožavam dan započeti žitaricama jer se brzo i lako pripremaju, a ja uz dijete baš nemam vremena smišljati što bi mogla pojesti. Uz sve to zaista postoje razni okusi žitarica, i veoma su ukusne. Zasiti me malena količina njih, nisam …prikaži još!
  • Avatar Holocaustbaby
    Holocaustbaby
    Nisam baš ranojutarnji tip, tako da svako moje ustajanje i odlazak iz kuće prije podne bude u žurbi, te su mi žitarice idealan izbor, jer, osim što ne moram potrošiti mnogo vremena na pripremanje doručka, jedem zdravo i ukusno. Jedem …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.