Komentari 104

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar georgina
    georgina
    Cijeli život imam problema s lijenim crijevima usprkos silnoj zelenjavi koju jedem. Ono što mi doista pomaže jeste doručak sačinjen od integralnih žitarica i zobenog mlijeka. Prije godinu dana sam rodila svoje drugo dijete i još uvijek mi se od …prikaži još!
  • Default avatar -
    stankica
    Nekada je moj doručak u podne bio Ali takav na brzinu baš mi i nije bio mio. Sada jedva čekam ujutro da se probudim Koliko za Vivera žitaricama ludim. Čak nisam umorna preko dana A ni u mojoj probavi više …prikaži još!
  • Default avatar -
    MARADONA
    Svako jutro jedem žitarice sa mlijekom ili pomiješane sa voćnim sokom u obliku kaše. Lako probabvljive, nenametljivog okusa, hranjive i zasitne, sve su to jako lijepi razlozi zašto su žitarice moj prvi izbor kad je u pitanju odabir mog prvog …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sprig
    Moji klinci obožavaju jesti pahuljice i one se obično za doručak na našem stolu.Bilo da su sa mlijekom,jogurtom,kefirom...nestanu za tren! Ako se jedu obične corn flakes u njih obavezno dodam i neko voće,bananu,grožđice,bademe..I ja kao mama sam onda sretna,jer znam …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.