Komentari 104

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    maajedaia
    Nakon bezbroj pročitanih članaka, savjeta i isprobavanja, bez ikakve sumnje i premišljana - žitarice jesu najbolji početak dana! Em su fine, em su zasitne, em su hranjive...ma nema boljeg od žitarica! Ja ih obožavam sve..i čokoladne i hrskave, i sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    latica87
    Da bi nam dan bio radostan, žitarice su pravi izbor za doručak i koristan. Hranjive, s malo kalorija i šećera, svakodnevno su sastavni dio moga doručka. Vitamina i vlakana tada dobijem dovoljno za cijeli dan, a i osijećam se bolje …prikaži još!
  • Default avatar -
    pilekpilek
    Po zanimanju sam plesač/pjevač te pokušavam što prirodnije i zdravije živjeti. Vrlo mi je važan doručak za početak dana jer od jutra krecem u akciju, napori koji me čekaju traže fizičku spremnost od mene ali i moj organizam mora biti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jana28
    Dok djeca još spavaju, grijem šalicu mlijeka i prelijem svoj savršeno zdravi i ukusni doručak, dok ga jedem to mi je jedan od dražih trenutaka u danu, samo moj trenutak.
  • Default avatar -
    ivonacar
    studentski život zna biti naporan tako da si ujutro uzmem vremena za doručak i početak dana koji ne uključuje ustajanje na lijevu nogu :) zato gotovo svako jutro papam zobene pahuljice s mlijekom, malo meda i sjeckanim bademima ili lješnjacima. …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Žitarice su mi dobar obrok u bilo koje doba dana. Doručak mi je stvarno najvažniji obrok i ako ne jedem na vrijeme tresu mi se ruke i počinje glavobolja. Žitarice su mi tu dobar odabir jer dugo drže šećer pod …prikaži još!
  • Avatar loveless
    loveless
    Zašto volim započeti jutro žitaricama? Meni je doručak najvažniji obrok. Čim se ustanem doručkujem, sve ostalo slijedi kasnije. Nakon doručka koji se sastoji od zobenih pahuljica sa ponekad nekim dodacima kao što su cimet voće ostali obroci padaju u drugi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Livergirl88
    Od malena me mama učila da se hranim pravilno i zdravo, i redovito uvijek domaće i provjereno . Ta mi je navika ostala dan danas, kada pazim da ne preskačem niti jedan obrok a naročito ne doručak koji je zaista …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    a zato sam ja mrzovoljna! jer ne doručkujem! evo sada kad ovo osvojim, doručkovat ću duplo!!!
  • Default avatar -
    Wesi
    Žitarice su moje omiljeno jelo za doručak.Obožavam ih sa vočnim jogurtima ,tako dobijem svu potrebnu energiju za početak dana.Reguliram probavu i osječam se lagano za nastavak dana.Za večeru su također super jer su lagane za spavanje ,a i mršavi se …prikaži još!
  • Default avatar -
    bogatstvo
    moja žena me natjerala da svako jutro jedem žitarice za doručak jer ona veli da je to zdravo i ja se osjećam super kad ih jedem i kad slušam ženu :)
  • Default avatar -
    ivankasab
    Obožavam žitarice, one su neizostavan dio mog dana- za doručak ili za večeru uvijek pri ruci.
  • Default avatar -
    sogica
    S Vivera pahuljicama započinjem dan i sve mi je lijepo kao san Energija dobra od jutra me vodi zdravlje je opet u modi Hvala Zdravoj kravi što nagrade daje neka nam zdravlje zauviejk traje !!
  • Default avatar -
    isollea
    Ja moram priznati da ne volim započeti dan s nikakvim žitaricama, ali kad bi probala Vivera žitarice možda bih promijenila mišljenje :) Ma, kad vidim što svi ostali pišu i koliko su oduševljeni - SIGURNO bi promijenila mišljenje!
  • Default avatar -
    marijakoletic
    MI STARIJI TEŠKO IŠTA JEDEMO ALI ŽITARICE OBOŽAVAM.BRZO IH SPREMIM,NISU TEŠKE NA ŽELUDAC A I SA TABLETAMA KOJE PIJEM NA TONE SLUŽE KAO ZDRAVA PODLOGA I UKUSNE SU.ODUVJEK JE BILI SA PRIRODA DAJE NAJBOLJE ALI MI SMO POSTALI OBJESNI PA …prikaži još!
  • Default avatar -
    Atinna
    Volim Vivera žitarice, a naročito Corn flakes jer su ukusne, zasitne, a još k tome i jeftine tako da su prilikom kupovine takve vrste hrane uvijek moj prvi izbor, a tako će ostati i dalje! Pomažu mi zadržati željenu tjelesnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Inchy
    Kad doručkujem žitarice, osjećam se sretno, veselo, poletno, odgovara mi okus, fino je, a i pomisao da jedem zdrav obrok, čini me totalno sretnom. Daju mi energiju, jednostavno ih obožavam.
  • Default avatar -
    aquila
    Otkad sam ih probala sa kašom od jabuka obožavam ih, dođu mi dobro i kao desert a s jogurtom su me napuhivale.....za doručak su mi najbolje jer na poslu nemam vremena za marendu a one me dugo održe sitom. Probajte …prikaži još!
  • Default avatar -
    jaki
    najradije ujutro sa svojom djecom pojedem žitarice, jer su ukusne, zdrave a moram priznati i brzo pripravljive, što je jako važno jer vrijeme mogu iskoristiti za igru sa djecom. meni osobno su važne za probavu jer imam zdravstvenih problema
  • Avatar JADRICA
    JADRICA
    NEMOGU IH HVALITI,JER NISAM IH NIKAD JELA.NADAM SE DA ĆU IH DOBITI NA POKLON!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.